Špinenie namiesto menštruácie

alureb
22. mar 2022

Ahojte, som tu nova. Včera (21.3) som mala špinenie namiesto menštruácii, ktorá mala prísť ešte 19.3. Čiže mi meškala. Čím to môže byť? Robila som si včera i dnes tehotenské testy. Oba boli negatívne. Prikladám aj môj graf s BT.
Vďaka za rady a postrehy 😊

janetinka27
22. mar 2022

a ake dlhe mavas cykly? podla grafu ms moze prist kludne az dnes, vcera bolo len pociatocne spinenie

lusanko
22. mar 2022

Menzes sa Ti pravdepodobne ešte len rozbehne.

alureb
autor
22. mar 2022

Mávam pravidelne 28.max 30cyklus. Nikdy som nemala takéto spinenie ešte.

alureb
autor
22. mar 2022

A bolo to len doobeda a trochu poobede. Večer už žiadne spinenie.

macko1007
22. mar 2022

@alureb ja som 2dni pred ms malunko zaspinila..tak som urobila test a ten krasny dusik…cyklus mam 25dnovy…skus o 2dni

janetinka27
22. mar 2022

skus testovat este neskor, ale podla vyznacenej ovulacie a tvaru grafu to vyzera ako idealny cas na spustenie MS - zrejme si mala posunutu ovulaciu (aj ked ten vyznaceny datum v grafe moze byt orientacny)

alureb
autor
22. mar 2022

Mam ju pravidelne stále, teraz mi meska 4 deň. Žiadne bolesti ani nic nepociťujem, len včera som mala to hnedé spinenie😏

janetinka27
22. mar 2022

mas aj graf za predosly mesiac? ked ich porovnas, je tam rozdiel?

alureb
autor
22. mar 2022

Žiaľ,merať som si začala iba odvtedy ako je ja grafe. Ale pocitovo som vedela kedy presne mávam ovulaciu a v taktom istom čase ako aj minulý mesiac mávam. Ničím nezvyčajný tento mesiac nebol. Len tým co som písala vyssie🤔

janetinka27
22. mar 2022

@alureb takze ovulaciu mavas az okolo 20. dna cyklu? lebo lutealna faza ma idealne 14 dni (moze mat aj menej), takze by to sedelo, ze MS pride az okolo 34. dna cyklu

alureb
autor
22. mar 2022

Hej, mávam tak ovulaciu cca., ale je to zvláštne,že také spinenie, to som nikdy nemala

janetinka27
22. mar 2022

@alureb neboj, nemusi byt kazdy cyklus rovnaky 🙂 uvidis, aky bude dalsi

janetinka27
22. mar 2022

alebo teda ci pride 🙂

alureb
autor
22. mar 2022

Tak veru, budem čakať ci sa to zopakuje alebo co,ak hej,pôjdem lekarovi

alureb
autor
22. mar 2022

Ďakujem vám, za rady

alureb
autor
22. mar 2022

Baby prišla som pred hodinou domov z roboty a na tehotenskom teste co som si rano robila je slabá 2 palička //. Môže to byť ešte výpovednej o niecom ci je to blbosť? Ráno zopakujem test pre istotu.

janetinka27
22. mar 2022

@alureb radsej zopakuj, moze sa tam nieco crtat 🙂

alureb
autor
23. mar 2022

Dnes ráno to mam už //čiarky. Ale je to Pepino test, citala som,že je vraj nespolahlivy,tak neviem ci mi verit🙈

alureb
autor
23. mar 2022

A môj graf vyzerá takto.

janetinka27
23. mar 2022

@alureb vyzera to velmi nadejne 😍 drzim palce, nech sa teplota pekne drzi hore a ciarka silnie

alureb
autor
23. mar 2022

Dakujem😊

alureb
autor
23. mar 2022

Len nemám odvahu tomu moc veriť, radšej kúpim dajaký iný test, nakoľko iný ako Pepino som nemala doma. Neviem ci mu veriť ci nie 😁

lusanko
23. mar 2022

@alureb skús iný a daj nám vedieť, držím palce.

alureb
autor
24. mar 2022

Takže takto dnes po robote. Nemala som test ráno,tak som si kúpila 2 iné a nevydržala som do rana.

janetinka27
24. mar 2022

@alureb je to tu🙂

alureb
autor
24. mar 2022

Nečakala som to, ale dobre ak tak♥️

macko1007
24. mar 2022

@alureb ak b nastalo spinenie zavolaj dr,nech ti da ascorutin ale da sa aj v lekarni kupit..mne pomohol 🙂

alureb
autor
24. mar 2022

.
@macko1007 Ďakujem, od toho jediného dňa nič nebolo. Žiadne už spinenie. Aj to mi stačila len jedna intímka. Takže uvidím čo bude ďalej 😊

basska_b
24. mar 2022

@alureb Ja sa necudujem, ze ti az teraz vysiel testik, lebo si otehotnela na 20DC, nie na 14DC a spravidla sa ma testovat 3 tyzdne po oplodneni a vtedy uz paradne ukaze! Gratulujem a dufam, ze je vsetko OK!

alureb
autor
25. mar 2022

Áno, dnes som si robila aj digitalny test Clearblue a napísal mi 2+3t...objednala som sa lekárovi, zatiaľ nič necítim nezvyčajné..občas také tlaky v podbrusku,ale nič extra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre