• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stačí užiť Postinor do 72 hodín od nechráneného styku?

21. januára 2008 
Uzila ho uz niektora z vas, a nebola ste tehotna?
20. jan 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa zda ze to je do 48 hodin,ale nie som si ista..
u nas v septembrovcatkax ma iwis lili a tiez uzila postinor tak ja ti neviem ci je to az take spolahlive :sweat_smile:
20. jan 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uzivala som dva krat.... vzdy som zrejme bola tehtna, teda nieco sa tam uz asi dialo, bo som zacala krvacat.... :frowning2: ale myslim, ze 48hodin mas cas..... pri jednom co som mala v uk 56.... tak neviem... kazdopadne sa porad s dokim, si myslim :unamused:
20. jan 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako je možné zabrániť neželanému počatiu po nechránenom styku?
Do 72 hodín od styku je možné použiť „núdzovú antikoncepciu“ Postinor2, ktorý je voľne dostupný v lekárňach.
20. jan 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som uzila, staci to....
20. jan 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Postinor staci uzit do 72 hod. od nechraneneho pohlavneho styku, ale potom este po 12hod. od prvej tablety treba uzit druhu. A potom su este tablety Escapelle, ktore sa uzivaju tiez do 72 hod, ale tu staci uzit len jednu tabletu.
21. jan 2008 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes som bola v lekarni, a mi lekarnicka povedala, ze Postinor sa nevyraba. a escapelle nemali, uff, dnes tomu ubehne 48hodin, tak zajtra idem kupit do mesta, dufam, ze to stihnem do tych 72hodin a nebude nic...teda babo.
21. jan 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,postinor sa už nevyrába....teraz je Escapelle,treba užiť do 48 hodin a je to len jedna tabletka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok