Stále silnejší test Pepino

10. máj 2022

Mala som doma kúpené 4 pepino testy. Teraz čítam, že čo predvádzajú. Testujem od 10 dpo, dnes mala prísť menštruácia. Neprišla. Na 10 dpo som mala slabú ružovú čiarku a dnes ráno už silnejšiu.
Môže ísť v tom prípade o ozajstné čiarky? Aj tie falošné čiarky môžu silnieť?
Zajtra si plánujem kúpiť iné testy, len teraz by som bola rada za vaše názory.

diamond007
10. máj 2022

Nikdy nie sú falošné.
Buď tam regulérne čiarka je alebo nie je. Duch nie je čiarka predsa.
Takže áno, môže ísť o tehotenstvo.

autor
10. máj 2022

@diamond007 toto bolo to 10dpo, dnešný nemám odfotený ale je už silnejší tak preto sa pýtam 🙂

nafka0483
10. máj 2022

Keby si to odfotila normalne na svetle, tak by tam snad bolo nieco vidno.

nevenka
10. máj 2022

Prosim Ta, to sa neda odfotit pri lepsom svetle? Toto je Pepino od kamosky cca 13 DPO...

autor
10. máj 2022

Nemám už ten test🤷🏻‍♀️ To sú tie fotky , ktoré som robila vtedy. Dnešný nemám odfotený ešte ale je silnejší preto neviem či to môže byť reálna čiarka alebo zase zlé testy

autor
10. máj 2022

@nevenka Krásnu čiarku má😊

mvagusta
10. máj 2022

Ee toto nie je ciarka. Ja som tiez na teste niekedy videla aj nemozne:D ale toto fakt podla mna nie je. (Pisem to ako dvojnasobna mama:D)

autor
10. máj 2022

@mvagusta Toto bolo pred pár dňami ak si čítala čo píšem😊

kvetinkaaknitevk
10. máj 2022

Podľa mna to je čiarka ako u mna pred týždňom 🙂 skusurobit o 2 dni alebo iný test 🙂 držím palce

kvetinkaaknitevk
10. máj 2022

Toto bol môj v utorok a dnes je silná čiarka v nedeľu digitál ukázal 2-3t

angi07
10. máj 2022

Moje, 14-15 dpo

anabel2341
11. máj 2022

Ja tam vidím čiarku síce veľmi slabú ale ak si teda testovala ďalej a vyšli ti tam silnejšie čiarky tak pravdepodobne si tehotná😍

aurina
12. máj 2022

Ak silneju tak by to mohlo byt 🙂 moj pozitivny pepino

babika25
14. máj 2022

@angi07 ahoj ...si nakoniec tehotná?lebo toľko som čítala ako tieto pepino bledo zelené robia duchov a nie sú spoľahlive. Moje sú 11dpo pepino a spodný slabší iná značka (v ten isty deň robený ako stredný pepino)

angi07
14. máj 2022

@babika25 ano v utorok idem k doktorke no mne pepino silnelo 14-15 dpo podla mna testujes skoro pockaj par dni.... clearblue digi som robila tiez 15 dpo poobede

babika25
14. máj 2022

@angi07 super,tak gratulujem ❤️ a skôr ako 14dpo si si neskúšala? hej aj ja som rozmýšľala že ten clearblue kúpim,len som ešte chcela pár dní počkať. Len toľko stránok som už čítala s týmito pepino tt ,tak ma to trošku zmiatlo.

angi07
14. máj 2022

@babika25 nie pred tym som neskusala priznam sa ze aj toto bolo take .... no... mala som taky vnutorny pocit ze musim vyskusat😄i ked som mala este 4 dni do MS , sama som bola prekvapena ze vyslo pozit.

babika25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre