Styk 17-ročnej

13. máj 2024

Ahojte, potrebovala by som pomoc. Jedná sa o sestru, ktorá má 17 rokov. Zdôverila sa mi, že mala styk s jedným chlapcom ale nemali pri sebe prezervatív. Ospravedlňujem sa, neviem to napísať lepšie,.. Robili to cez boxerky, chalan si nechal na sebe a používali to ako kondóm. Aj s vyvrcholením.
Mala byť už po ovulácii ale z vlastnej skúsenosti viem, že sa to môže posúvať. Teraz jej mešká menštruácia, pravdepodobne sa jej posunula ovulácia a možno pri styku bola práve plodná.
Nemyslím si, že boxerky sú vhodné na ochranu ale úprimne nie som skúsená. Ja rok beriem antikoncepciu, predtým som styk nemala.
Mohla takto otehotnieť?

nerya
13. máj 2024

Ja si neviem predstaviť ako vošiel dnu s boxerkami na sebe 🤷

autor
13. máj 2024

@nerya ja si to ani predstaviť nechcem, ale súhlasím

autor
13. máj 2024

Len neviem či je dôvod na obavy, či sa má zdôveriť aj rodičom alebo "zbytočne" nerobiť rozruch

deedol
13. máj 2024

urcite je dovod na obavy. nech si spravi test.

natalia2007
13. máj 2024

Mam velke podozrenie ze je toto cele vymyslena hovadina (ach....🤷) ale ak nie tak potom samozrejme ze je sanca ze je tehotna.

limoncino
13. máj 2024

Ako prosím? Že čo? Boxerky miesto kondómu?

gubcikova
13. máj 2024

Bude to dievčatko, chlapci sa cez dierky na boxerkach zachytili o vajíčka 😂

nyusika
13. máj 2024

ja dufam, ze toto si len nejake decko robi srandu.
a ze to nezaklada niekto z adminov, aby zvysil citanost 😀 😀

klarissa25
13. máj 2024

Len otvorím diskusie a toľko trollov pokope 🤣🤦‍♀️ alebo možno len jeden ? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤣

autor
13. máj 2024

@deedol koľko od styku si má zmysel spraviť test?

mabenn
13. máj 2024

najvacsi problem vidim v IQ chlapca a ochote sestry sa zucastnit tak blbeho napadu...na nieco tie kondomy vymysleli, spermia je dostatocne mala, aby presla tkanivom...nech si urobi test...test ma vyznam spravit na zaciatku ocakavanej meskajucej menstrucie...a dufajte, ze sa nic nestalo, chlapcovi po hlave/riti/kdekolvek kopanec

banalu
13. máj 2024

To mi pripomina jeden vtip:
Janko a Marienka maju sex a Marienka pri tom velmi dviha nohy.
Jankovi to neda a po sexe sa spyta: Marienka, a preco si tak dvihala nohy?
Marienka: Vies Janicko, nikto ma este nepretahoval cez silonky 🤷‍♀️🤦‍♀️
Nechapem ako ich to vobec napadlo a podla mna je to vymyslena tema... no ale tu ma uz asi nic neprekvapi....
a odpoved sa schovava v tehotenskom teste, lebo pravdepodobnost otehotnenia cez boxerky je 50/50 ako pri kazdom sexe bez adekvatnej ochrany 🤦‍♀️

mabenn
13. máj 2024

pokial ma cyklus nepravidelny, co je v 17 normal, test opakovane po case...kolko preslo dni od styku? a aky cca dlhy ma cyklus?

deedol
13. máj 2024

ak jej uz meska menstruacia, tak moze. pripadne aspon 10 dni po styku

autor
13. máj 2024

Menštruácia jej mešká 3 dni a styk mali pred 8 dňami.
Teoreticky 5 dní pred menštruáciou by nemala mať ovuláciu ale sama o sebe viem, že sa to ešte mení a posúva

autor
13. máj 2024

Aj keď sa teraz nič nestalo, čo pevne dúfam, pošlem ju k doktorovi pre antikoncepciu. Síce pri takejto dávke zodpovednosti nie som si istá, či ju bude schopná brať každý deň

nyusika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
13. máj 2024

@mabenn neviem presne aký dlhý cyklus máva ale viem, že máva dosť nepravidelný

mabenn
13. máj 2024

8 dni od styku je este kratko na test...zatial na nu staci denne vrieskat, ci je normalna...ak jej to bude jedno, tak nech si to riesi potom sama...ty mas kolko rokov?

autor
13. máj 2024

@mabenn 19

mabenn
13. máj 2024

no vidis...ja mam sestru dokonca starsiu o 8rokov, a rady jej nebolo...ona to ako berie? aspon sa boji?

egonsk
13. máj 2024

no nabuduce nech skusia ponozku, s tymi boxerkami ju to muselo strasne drat 🤣🤪

autor
13. máj 2024

Práveže ja som tá, ktorá sa bojí. Spolieha sa na menštruačný kalendár, ktorý jej na ten deň ukazoval nízku šancu na tehotenstvo. Zbytočne vysvetľujem, že sa to môže posúvať

domka222
13. máj 2024

🤦‍♀️ nervy moje. Nemali kondóm,ani rozum 😀 nabudúce nech nosí vo vrecku aspoň mikroténový sáčok 😂

mabenn
13. máj 2024

tak sa neboj, ajtak s tym momentalne nic neurobis...uz je dost velka, aby zodpovednost za seba zacala preberat sama...bud bude mat stastie, alebo ponaucenie

nyusika
13. máj 2024

@domka222 alebo alobal...bude to dva v jedno - aj bude pevny, aj pekne lesky, blystavy 😀

autor
13. máj 2024

@mabenn ja vo štvrtok odchádzam, dám jej asi spraviť test ešte ráno pred odchodom. To bude 11 dní po styku

januska12323
13. máj 2024

Ja som to pochopila, že ich mal na sebe a teda len na nej ležal oblečený, nie? Ako by sa dali strčiť boxerky dovnútra aj s náradím a ešte to aj bolo príjemné?

simca06022011
13. máj 2024

ak mava nepravidelny cyklus, ako vie ze jej MS meska... ? a ako sa moze s nepravidelnym cyklom spoliehat na nejaky kalendarik? Nepochopim toto vazne.
Sestru treb aposlat po riadnu antikoncepciu a nech prestane saskovat.

stellarstar
13. máj 2024

Pomooooooooc 😱 toto snáď nemôže byť pravdaaa 😭🤦‍♀️

bimbina
13. máj 2024

Keby cez sačok , prijde previaže - nejako 😀 chapem.. ale s boxerkami to urcite nejde ani dnu, a ani von. Ved je to latka… cize blbosť .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre