Sú Mamatesty spoľahlivé?

24. jún 2023

Ahojte, akú máte skúsenosť s mamatestom? Robila som si ho včera ráno, mam nepravidelný cyklus a nemám odsledovanú ovuláciu, pohlavný styk som mala tento cyklus iba pred 13 a 14 dňami. Včera keď som si robila test vyšiel hneď pozitívne a čiarka bola pekná, žiaden duch. Druhý test nemám a nechce sa mi kvôli tomu bežať do mesta. Myslíte, že môžem veriť tomuto testu a v pondelok zavolať gynekologičke alebo radšej ísť kúpiť ďalšie testy behom týždňa a skúsiť odtestovať znovu?

marinecka95
24. jún 2023

Ja som im vždy verila ale teraz ma sklamali.
Namočila som aj dva do jedného moču keď vybehla čiarka. Jeden pozitívny jasne, druhý nič. Hcg v krvi <0,1 čiže o žiadne biochemické tehotenstvo nešlo.

sajmonka_1216
24. jún 2023

radšej kúp iný

veronikaszabova
24. jún 2023

U mna ziadny falosny duch

autor
24. jún 2023

@veronikaszabova môj vyzeral rovnako, v časovom limite. Čo-to som už o týchto testoch čítala, niekto píše, že sú najlepšie a iné zas, že im ukazovali falošnú pozitivitu. Tak teraz neviem, asi skúsim ešte další ako hneď volať lekárke. Ale rada si prečítam skúsenosti iných žien s týmto testom 🤗

veronikaszabova
24. jún 2023

Drzim palce

majamat
24. jún 2023

@marinecka95 takych duchov netreba brat vazne. mala som trosku silnejsiu ciarku a vobec som neriesila, zopakovala som test pre istotu az o 6dni a to uz boli kolajnice.

marinecka95
24. jún 2023

@majamat áno, ja som vedela, že nie som tehotná, hcg v krvi bolo menšie ako 0.1, bola som po KET.
Testy som potom namočila preto do jedného moču lebo som vedela, že duchujú - na jednom čiarka, ďalší snehobiely aj keď som vedela, že tehotná nie som na 100%

majamat
24. jún 2023

@marinecka95 ved to, ze duchuju. teraz mimoriadne. co je blbe, ze niektore zienky sa toho moc chytaju robia testy strasne skoro, rozyslaju nad tehu v polke cyklu a pod.

autor
24. jún 2023

A skúšala ste niektorá aj rapiclear? Skúšala som ho asi pred hodinou, teda nie z ranného moču. Ukázal ducha, takého slabučkeho, viditeľného iba voľným okom, asi minutu som čakala a potom som musela odísť k mame tak som ho nechala tak.. a teraz keď som prišla domov som ho znova pozrela a druhá čiarka ako koľajnice, ale teda asi po časovom limite, neviem či sa takéto čiarky počítajú 😁

ls56
25. jún 2023

Autorka podla mna tehotna si… to uz by bola aka nahoda keby ti meskala MS a dva tehu testy roznych znaciek by ukazali kolajnice… v pondelok volaj lekarke 🙂

sofia1979
25. jún 2023

Veď ukáž test

floki1994
25. jún 2023

V den ked mala prist MS..mne vzdy ukazali spravne 🙂

majamat
25. jún 2023

@floki1994 to su paradne kolajnice. to uz je jasny vysledok.
akoze tu ani nejde o to, ci spravne ukazuju, ale testuje sa prilis skoro a riesia sa duchovia.
jednoducho ked vidim ducha, tak neriesim. a otestujem znovu. nie ako to tu baby robia, ze daju foto a riesia, ci tam duch je,a lebo nie je.
pritom to ma jednoduche riesienie, pockam par dni a otestujem znovu a ak su taketo pradane kolajnice, vsetko je jasne a nemusim hladat duchov.

floki1994
25. jún 2023

@majamat úplne súhlasím ;)

autor
25. jún 2023

Vyzerá to, že nakoniec mamatest neklamal, urobila som si dva inej značky a boli pozitívne, ďakujem všetkým za reakcie

sofia1979
25. jún 2023

@floki1994 aj mne a bohužiaľ

floki1994
26. jún 2023

@sofia1979 neviem preco bohuzial..za.mna najkrajsi moment v zivote 🙂

sofia1979
26. jún 2023

@floki1994 no lebo som o bábo prišla

floki1994
26. jún 2023

@sofia1979 poznám. Aj my sme o prvé v 19tt ..

sofia1979
26. jún 2023

@floki1994 to mi je ľúto toto malo byť moje druhé

floki1994
26. jún 2023

@sofia1979 ono to chce cas...nezabudnes len to casom bude menej boliet

kikulienkadd
26. jún 2023

Ahojte, za mňa mamatest či už tehotenský alebo ovulačný 100% spoľahlivé. Ale či som tehotná som testovala až v deň keď mala prísť menštruácia a hneď boli krásne 2 čiarky. Ovulačné som robievala poobede a bolo jasné,kedy je ten deň D. Držím palce @autorka, nech všetko vyjde ako má 🍀

sofia1979
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofia1979
26. jún 2023

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre