Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sú toto tehotenské príznaky?

renca910
4. júl 2012

ahojte chcem sa poradit,snazime sa o babatko,skusali sme 11 dni pred MS,2 dni nato som mala bolesti v podbrusku a pichanie vo vajecnikoch,zacina ma prenasledovat hlad,dam si nieco pod zub a za hodinku by som zase nieco zjedla,MS mavam pravidelne 30 dnovy cyklus,mate niektora podobne skusenosti?da sa otehotniet aj pred MS??dakujem za odpovede

anjelik0907
4. júl 2012

@renca910 záleží hlavne od toho kedy máš ovuláciu 😉

boise
4. júl 2012

moje jasnozrive oko hovoriiiii......pockaj a sprav si teeest....asi na tom nieco bude 😉 a vsetko sa da, aj otehu pred MS 😉

gumimaci
4. júl 2012

@renca910 da sa otehotniet kedykolvek. Odporucam nesledovat sa velmi a ked nepride menstruacia, urobit si tehotensky test.

renca910
autor
4. júl 2012

nechcem si nic namyslat aby som nebola sklamana ale niektore priznaky si zena vsimne,napr.maternicu som nikdy nepocitovala az teraz taky zvlastny pocit,sem tam pobolieva preto patram a zistujem 🙂

boise
4. júl 2012

@renca910 vsetko ma svoje dovody, pravidla, cas....ked to ma prist tak pride, ak si to zelas tak ti to velmi prajem, nech ste co najskor omiminkovany 😵 ale zatial si uzi pokojne noci 😉

desmodka
4. júl 2012

@renca910 ako nic v zlom, ale ako my mozeme vedie ci si tehotna???? sak ocuraj test a dozvies sa
boze to su otazky 😠

renca910
autor
4. júl 2012

desmodka ano to su otazky este tyzden mam do kramov preto sa pytam,lebo tie co su uz alebo boli tehotne maju viac skusenosti s takymi pocitmy... 😝

gumimaci
4. júl 2012

@renca910 tie pocity mozu byt aj psychosomaticke... drzim palce ked chces otehotniet, ale zbytocne sa pozorujes, a budes sklamana ak to tento raz nevide.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli