Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tehotenské príznaky počas užívania Duphastonu

katka1274
11. máj 2014

Ahojte kocky.som tu nova.neviem ci tu podobna tema je ak ano mrzi ma to no nenasla som. Beriem prvy mesiac duphaston.zajtra mam poslednu tabletu a uz treti den ma bolia prsia, brucho stale ako pred mrskou, nechuti mi jest a napina ma a celkovo som ako tehu..no podla mna to bude tym duphastonom vyvolane..nemate s tym skusenosti? Dakujem

ematko29
11. máj 2014

@katka1274 psia boleli aj mna,mna to tiež zmiatlo,ale je to z nahromadenia progesteronu.do 3dní po dobratí by ti mala prisť menštruacia.čo sa týka napínania tak to by mohol byť znak tehu.ked nedojde menzes skus urobiť test a uvidíš.

katka1274
autor
11. máj 2014

A podbrusko ta nebolelo? Mna ako pred menzesom.ja som brala duphik mesuac presne pred styrmi rokmi a hned som ostala tehu.vtedy ma len bolelo podbrusko.tak ma to zmiatlo uplne a bojim sa tesit.pondelok doberiem a pockam par dni testovat budem az sobotu ak nedostanem.a menzes si mala kedy po nom?

jalucija
11. máj 2014

@katka1274 vsetko som mala aj ja prvy mesiac uzivania. Druhy mesiac nemam vobec ziadne priznaky - vedlajsie ucinky.

katka1274
autor
11. máj 2014

Dakujem za odpoved ;) teraz uz len cakat a uvidime ;) aspon som rada ze nabuduci cyklus mi uz tak z neho nebude ;)

veverka24
11. máj 2014

@katka1274 ja som na duphaston velmi zle reagovala.. Prsia ma bolievaju ale pocas duphastonu to bola priserna bolest:(
Aj ma napinalo.. Pytala som sa lekarky ale vraj to z neho nemohlo byt.. Potom som to este mala asi mesiac po dobrati..

katka1274
autor
11. máj 2014

To si ma moc nepotesila ;( mne vadila aj antikoncepcia-zvysovala mi tlak velmi..a duphik teraz asi tak na 7 den co ho beriem to brucho aj vsetko.laka ma test no je to este blbost. Pred ms toto nemavam a prsia ma nikdy neboleli takze sa mi ta reakcia tiez nepaci.

katuskamala
12. máj 2014

cely mesiac ma pobolievalo podbrusko, pichalo po bokoch na vajecnikoch, prsia boleli tyzden pred m, nafuknuta, krutila sa mi hlava, a nenormaaaalne nervozna. a tehotna som nebola... žiaľ

saty.predaj
21. mar 2016

Ahojte ja mam podobnu skusenost. Pred menzesom som sa citila tehotna. Prisiel. Krvacala som velmi slabo asi 3 dni. Priznaky pretrvavaju ale tehotna nie som. Zvazujem ci mam pokracovat v uzivani. Pri prvom dietati mi nic nebolo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli