Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tehotenské testy rôznych značiek. Máte skúsenosti?

helen2828
7. mar 2015

Prosim Vas skusene zienky, je normalne, ked mi tehotensky test zn.Dr.Max potvrdi tehotenstvo silnejsie ako test zn. Gravity s tou istou citlivostou?

barboritta
7. mar 2015

Hej, je to normálne, aj testy rovnakej značky mi ukazovali rôznu intenzitu, podľa výrobnej sarze. Som bola trochu maniak, pri tomto tehu som urobila asi 20 testov aby som tomu uverila
Alebo urob digitálny a budeš mať istotu

reni1512
7. mar 2015

podla mna je najspolahlivejsi mamatest...je ho aj tazsie splasit...a naj po klasickych su clear blue digitalny, tam mas istotu, ukaze ti tyzdne.. nemozes porovnavat znacku a znacku aj ked maju rovnaku citlivost 🙂 kazdy je indi

angel257
7. mar 2015

Ja som použila tieto dva a silnejší výsledok mi ukazoval dr. Max .....každý test je iný , ale myslím, že spoľahlivé sú oba z tychto čo som použila 🙂 a ak chceš mať 100 percentnu istotu skús digitálny ako ti radili predtým maminky

gigus
9. mar 2015

Ahojte ženy mám podozrenie už vyše 2,5 týždňa že som tehu a mám o cca týždeň dostať MS mám si teraz urobiť test alebo až keď mi bude meškať? Som dosť zvedavá lebo sa snažíme už vyše 2,5 r. Mám test Woman Secret s citlivosťou 10....ďíki za odp.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli