Tehotenský test

lussy1234
25. sep 2022

Baby prosím o radu 10.augusta som mala poslednú menštruáciu kúpila som si testy tri na každom teste je slabulinka ciarka ja si myslím že by mala byť silnejšia už ale není mám také slabé zavrati nie sú také že by som mala odpadnúť ale také že keď pohnem s hlavou tak akoby sa to zatocilo so mnou akoby opitá nie sú takú že by som neudržala rovnováhu práve naopak ale mávam také divné pocity chvíľu mi je zima až na večer taký nával tepla

ivula123
25. sep 2022

@lussy1234 to uz by mala byt silna ciarka ak by si bola tehotna, urcite by som to riesila s dr

nikolla1998
25. sep 2022

@lussy1234 ja som tiez mala poslednu msnstruaciu 10 augusta teraz v septembri som si robila test 12teho a mala som dve ciarki a ginekolog mi to potvrdil som v siestom tizdni

lussy1234
autor
25. sep 2022

@ivula123 podľa mňa by mala byť silná tá čiarka lenže ona je dosť slabá a to som si robila tri testy a ešte k tomu tie navali tepla striedavej so zimou

lienka9
25. sep 2022

@lussy1234 skus digitalny,pripadne za dr.ten ti najlepsie povie.ak sa ale necitis dobre,isto by som za dr.zbehla

lussy1234
autor
27. sep 2022

@lienka9 doktorovi som objednaná na budúcu týždeň stredu tak uvidím čo povie ale včera nad ránom okolo 1:00-1:30 som mala takú pichavu bolest silnú ktorá trvala 4-5 minút a potom ustúpila mala som tu bolesť v podbrušku na ľavej strane

ivula123
27. sep 2022

@lussy1234 neskusala si digitalny test? Vyskusaj co ukaze.. drzim palce aby to nebolo nic vazne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre