Používame cookies. Viac informácií tu. OK
juranka
17. apr 2012

@sons ja som nemala ziadne priznaky 2 mes. co som otehotnela 🙂 🙂 je to podla mna individualne. niektore babenky su viac citlive 😉

hoogy
17. apr 2012

@sons pri synovi mi nebolo vobec nic. ani som nevedela ze som tehotna kym to test nepotvrdil. teraz som si robila test asi dva tyzdne po meskani.ale ani som nemusela lebo uz tyzden mi bolo neskutocne zle.mala som vsetky priznaky.takze mozes mat a nemusis

saska1911
18. apr 2012

@sons ahoj,prepac,že neodpoviem na Tvoju otázku,ale chcela by som sa opýtat nieco bližsie na to zlé dozrievanie vajíčok...Mám tiež po 2 potratoch a ked mi robil gynekolog krvné testy na hormony zistil,že má podozrenie na polycysticke vaječníky.....teda anovuláciu....lenže ja som mu oponovala s tým,že keby som nemala ovulku tak predtým neotehotniem...a tak mi v 10 den cyklu sledoval vajicka....10 den som tam mala 20 mm vajko a 13 den sme pozorovali ci teda prasklo....a prasklo zhruba len na polovičku...malo 14,5 mm....za 2 tyzdne mi bude testy opakovat ci som teda tú ovuláciu mala alebo co sa deje....Nemožes mi prosím o tom tvojom probléme napísat viac....dakujem....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli