Tehotenský test Pepino z Tesca. Máte skúsenosti?

lia23
19. okt 2009

Ahojte babuulky...ja by som vas chcela poprosti ze ci mate niektora skusenosti s tymto testom...PEPINO...kupila som ho v Tescu..No neivem co si mam o tom ymsliet...mate s nim neiktora skusenosti????

snehuuulienka
21. mar 2017

@jance333 dakujem za tip,skusim este aj tam omrknut

23petka
21. mar 2017

@snehuuulienka v Malackach a v Bratislave v Lamaci

sisi56
27. mar 2017

Ahojte baby 🙂 ..kúpila som si Pepino test a chcem sa spýtať ako ste s ním spokojné..s priatelom sa už dlhšiu dobu snažíme o bábätko a aj ked mi menzes mešká tak mi vždy vídu negatívne

luckaajanko
31. máj 2017

Ja som kupila ten test pepino v bile co myslite .mam si spravit este jeden alebo je to jasne...

snehuuulienka
1. jún 2017

@luckaajanko je to jasné,načo ďalší???😉a gratulujeeeeem

ladyiwush
1. jún 2017

Náš Pepino test z minulého týždňa 😍

ina666
1. aug 2017

prosim vas ci tam vidite nieco lebo som zufala ci som tehu alebo nie

ladyiwush
1. aug 2017

Toto bude zlý test ☹ A tehotensky nieje zelený?

ina666
1. aug 2017

ja som v norsku taki tu predavaju to sa volal gravid testee

ladyiwush
1. aug 2017

Aha tak toto nieje Pepino 🙂 ale asi bude zlý test keď sa to tak rozpilo ☹

ina666
1. aug 2017

neviem ale dik ze si mu odpisal ten test bol asi na prd a tolko stal 15 euro ma to vislo skisim si kupit ini

ladyiwush
1. aug 2017

15 euro ? Koky 😎 skus iný 🙂 lebo to je nejaké divoke 🙂

ina666
5. aug 2017

ahoj ladyiush ta som si zakupila novi test ale asi stoho noc lorad mi ci tam nieco ty vidis lebo oci puli a nic nevidim

ladyiwush
5. aug 2017

@ina666 ja tam nevidím nič ☹ máš aspoň tehu príznaky nejaké? Ja som si testy robila asi 4 mesiace a nič a nakoniec sa zadarilo 🙂

ladyiwush
5. aug 2017

@ina666 možno ze to rozmazané značí niečo ::') neviem 🙂 stále sa ti to takto rozmaznáva ? Lebo aj ten posledný si mala taký 🙂 rozmazany

ina666
6. aug 2017

mne vecinu sa takto dej nieviem preco som zufala tak bi som bi som chcela rano ma neked napne na zvracanie a nechud do jedla mam niekedi sa mi zatoci hlava vavam bolesty aj krizov a praveho vajecnika nekdi su aj silnejsie a nekedi slabulinke rak neviem co to moze bit

ladyiwush
6. aug 2017

TAk môže byť aj tehotnost 🙂

ina666
6. aug 2017

🙂 visel mi negativni tes skusame aj cez plodne bni tak asi pockam na mrsku a uvidim co a ako mozne je aj ked mam plodne dni ukazat negativni sest

ladyiwush
6. aug 2017

My sme sa osobne druhé bábätko snažili 4 mesiace 🙂

ladyiwush
6. aug 2017

A nerátala som plodné dní ani neviem ako sa to vyratava heh 🙂

ina666
7. aug 2017

ja si vipocitvam ce mensturacni kaledar ale nevied ci to naozaj funhuje ale pockam si ties viem ze nekomu sa da richlo otehotniet a nekom to tvrva skusim. to si pockat ma mrsku ci ako vies ja som mala problem v maji 31som mala spontalni potrad ta mozne je ze asi niesom este v poriadku ne bola som v 15 tozdni😔

ladyiwush
7. aug 2017

Aha ☹ to má mrzí ☹ myslím že asi preto to trvá trosku dlhšie 🙂 ale nebojte sa všetko príde kedy maa 🙂 A už máte nejaké dieťatko? 🙂

ina666
7. aug 2017

hej jedno mame 8 ronu cerku alw cera sme mali pohlavni stik a dnies zomna visiet taki hnedovasty vitok neviem co moze bit moze to bit huhniedenie ale zadna krv mi niesla trosku ta tmava hned a us som dal a us nic zmizlo mi to

ladyiwush
7. aug 2017

A menštruácia bola minulý mesiac ? 🙂

yollanda
7. aug 2017

@ina666 matko svata!!! To je teda pravopis 🤦🏻‍♀️

ina666
7. aug 2017

@ladyiwush ano bola v juli som mala dvakrad neviem preco prvu som mala 2.7 a koncila mi 5 a druhu aom mala 25 a koncilo 28 ta nievic co to moze byt lebo mam to rozhazdane tak nieviem ked mma dostat mrsku tento mesiac

ina666
7. aug 2017

yollanda pocuvsj sem nikto sa stebov nebavi a tvoje nazori mna vobec nietrapia

ladyiwush
7. aug 2017

Joj 🙂 necháme čas ukázať 🙂 nebojte sa 🙂

ina666
7. aug 2017

dakujem

yollanda
8. aug 2017

@ina666 tvoja vec, no ja by som sa od hanby v riti videla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre