Tehotenský test som ponorila nad rysku a vyšli dve čiarky

zuzu2190
11. aug 2020

Ahojte.

Chcem sa spýtať, či sa niekomu už stalo, že tehotenský test ste omylom ponorili až nad rysku maximum a vyšli vám 2 čiarky? Kontrolná bola pekne vidno a tá druhá len slabulinko a len polovička. Ďalšie 2 testy boli negatívne.

Ďakujem pekne.

mirka3169
11. aug 2020

@zuzu2190 daj foto.

zuzu2190
autor
11. aug 2020

@mirka3169 test som si robila doobeda, už je v koši, ale keď som to pozerala už to neni ani skoro vidno, foťák by to nezachytil.

zuzu2190
autor
11. aug 2020

@mirka3169 raz už sa mi to tiež stalo, že som to namočila viac a tiež bolo vidno aj druhá a tehotná som nebola. Preto sa pýtam, či sa to niekomu už stalo a asi som len ja taká nešikovná

mimka11111
11. aug 2020

@zuzu2190 áno,bol to len kanalik....keď test veľmi premocis,vyskočí aj druhá čiarka /len kanalik/ a po uschnuti testu,čiarka úplne zmizne

zuzu2190
autor
11. aug 2020

@mimka11111 ďakujem pekne za odpoveď, nikde na internete som podobnú skúsenosť nenašla 😊

alikal
11. aug 2020

ja som raz takto ponorila moc a mne oraveze neukazalo ani kontrolnu. cize bud bol cely vadny a bola to nahoda alebo som ho pokazila 🙈

alikal
11. aug 2020

ja som raz takto ponorila moc a mne praveze neukazalo ani kontrolnu. cize bud bol cely vadny a bola to nahoda alebo som ho pokazila 🙈

zuzu2190
autor
11. aug 2020

@alikal mne už sa to s tou istou značkou testu stalo, že som to ponorila moc, boli dve čiarky, vtedy to nebolo tehotenstvo. A teraz znova to isté. Jedna tak kúsoček tmavo a do konca už nebolo vidno nič a kontrolná celá.

fokuska
11. aug 2020

@zuzu2190 Pises, ze ti vysli dve ciarky a nakoniec ze ta druha len do polovice - tak to nie je platna druha ciarka. Rob testy presne podla navodu, namacaj len pokial trea, vtedy su vysledky relevantne ;)

zuzu2190
autor
11. aug 2020

@fokuska ono to bolo tak všelijako viditeľné, hneď som písala, že druhá polovičná 😊 preto som chcela vedieť, či má ktosi skúsenosti s tým. Snažím sa robiť podľa návodu, triasli sa mi ruky, tak som to namočila viac 😀

miskamia1
13. aug 2020

Baby, kramy mi meškajú len 1 deň... čo tam vidíte vy? Môže to takto ukazovať pozitívne aj keď slabo, keď len deň meškajú?

zuzu2190
autor
13. aug 2020

@miskamia1 čosi sa tam črtá. Ja som mala pri obidvoch deťoch, takú slabulinkú čiaročku a tehotná som bola, to sme sa zámerne ale snažili. Dokonca pri druhom som najskôr nič nevidela a keď mi to nedalo a vytiahla som ho z koša bola tam aj druhá čiarka. Najlepšie je ranný moč, ten je najviac koncentrovaný, skús ešte zajtra, pozajtra spraviť 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre