Tehotenský test - vidíte II?
29. sep 2018
Pozitívny alebo negatívny?
@abcdefghi12 možno zle vidím ale vidim úplne začínajúcu velmiii bledú čiarku? Ak nie som slepá :D ale určite radšej urob test o pár dní 🙂
Pozitívny alebo negatívny?
@abcdefghi12 možno zle vidím ale vidim úplne začínajúcu velmiii bledú čiarku? Ak nie som slepá :D ale určite radšej urob test o pár dní 🙂
@abcdefghi12 ahoj.Skús si to dat do negativu.Za mna nevidím nic.Netestujes skoro?Uz ti mešká MS?