Tehotenstvo alebo možné ochorenie?

domiks23
7. dec 2018

Ahojte. Pred týždňom som mala nechránený styk s mojim priateľom. Bolo to počas plodných dni. Posledné 2-3 dni mám dosť nevoľnosti, bolesti bruška, nadúvanie a často ma svrbí vagína. Dneska som si skúšala urobiť test ale zjavne neprebehol úspešne keďže nebolo zafarbené aj kontrolné okienko, no aj tak sa mi ukázala minuska, že nie som, čo to môže znamenať? Môže to byť nejaká choroba? Je šanca, že som tehotná? Vopred ďakujem

miriam439
7. dec 2018

@domiks23 Ahoj. A máš aj niečím odsledované, že ti ovulka vtedy prebehla? Lebo môže byť, že ovulka sa ti posunula na neskôr a tie bolesti podbruška a nadúvanie môže spôsobovať ovulka. Lebo to by podľa mňa bolo príliš skoro po styku mať tehotenské príznaky.

chcemradu
8. dec 2018

Ja som mala 1.12.styk. Podla kalendára pocas plodnych dni. Menzes mam dostat 18.12. Ale uz tri dni ma boli brucho ako na menzes. Prsia vobec. Tak co ja viem...neviem, co to je. A bt nad 37 uz 5 dni. Kedy si mozem spravit test?

pininka
8. dec 2018

@chcemradu podľa mňa by ti už slabú čiarku mohol ukázať, skús zajtra ráno, alebo v pondelok

deti95060810
8. dec 2018

test spravte o týždeň , dva, to už pekne niečo ukáže...zatial je to samé dohadovanie...

asia83
8. dec 2018

@domiks23 Týždeň od pohlavného styku prípadný zárodok ešte ani nie je napojený na váš krvný obeh a vy už máte príznaky? 😵 Trpezlivosť!!! Učte sa jej už teraz, pri dieťati ju budete veľmi potrebovať.

chcemradu
8. dec 2018

@asia83 takze nemoze ani bolieť brucho ako pred menzesom? Lebo mna boli, ale prsia nie. A dole mam sucho, takze ovulacia to nie je.

asia83
8. dec 2018

@chcemradu Ja tým testom nerozumiem, ale počkajte na menštruáciu. Keď ju nedostanete, testujte. Deň-dva pred či po očakávanej menštruácie by ste už tiež mohli, si myslím. Mňa prsia nikdy neboleli, ani v tehotenstve ani pred menštruáciou. Najväčším príznakom tehotenstva je, podľa mňa, zmena chutí a čuchu. Už aj v začiatkoch. Brucho bolieť môže, ale nie veľmi či dlho.

domiks23
autor
17. dec 2018

Bolesti mi prešli, robila som si test, ktorý bol negatívny. Dneska mi už druhý deň meškajú. Čo to môže byť dievčatá?

river_song
18. dec 2018

@domiks23 vzhladom na to svrbenie najskôr nejaka mykóza 🙊😏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre