Tehotenstvo - krvný test

lotuska97
28. mar 2022

Ahojte, chcela som sa spýtať či vám stalo, že krvný test vyšiel negatívne, ale napriek tomu s te boli tehotné ?
Pretože mne už menštruácia mešká 12 dní, u lekára som bola 9 deň meškania ale na sone nič nevidel a krv vyšla tiež negatívne, tak mi pichol vyvolávačku, ale po menštuácii zatiaľ ani náznak.

oli2782
28. mar 2022

@lotuska97 Mala som to rovnako. Nebolo to tehotenstvo a menštruacia sa neskôr spustila.

petamich
28. mar 2022

nie, aj ak by si mala nejako posunutu ovulaciu na 9 den meskania by uz krvny test nejaku hodnotu HCG urcite zachytil, toto tehotenstvo nebude a dovod meskania je iny

dominika0126
28. mar 2022

Ahoj. My sme “skúsili” a na 10 deň od styku som si robila test a vyšiel pozitívne. To bolo v stredu. V pondelok mi bral krv a v utorok vyšli testy z krvi negatívne. Maly bude mat 15 mesiacov 😊😊😊

lotuska97
autor
28. mar 2022

ďakujem krásne za všetky odpovede 🙂 ... doktor mi povedal, že po vyvolávačke mi má prísť menštruácia do týždňa, ak nepríde, tak ho znovu navštívim

e1i
28. mar 2022

@lotuska97 aj do 10 dní môže prísť

janetinka27
28. mar 2022

@lotuska97 mne po vyvolavacke prisla ms niekedy aj za 14 a aj za 16 dni, mas este cas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre