Tehotenstvo napriek menštruácii po vyvolávačke

dadika117
6. júl 2020

Pekny den dievcata. Prosim o radu ci skusenost. Mozem sa stat, ze by som bola tehu napriek menstruacii (bola troska slabsia ako zvycajne), dostala som ku 3 dni po podani vyvolavacky. No mam cudne pocity, neskutocnu bolest krizov, viditelnejsie zilky na tele (mozno je to tym teplom) , robila som cca 10 testov postupne, no vsetky negativne. Ak by som mala byt tehu mal by to byt 7tt, moze byt test stale negativny? Stalo sa Vam ze napriek menstruacii po vyvolavacke ste boli tehu?

s_a
6. júl 2020

A prečo by ti doktor daval vyvolavacku, ak by mal podozrenie na možné tehotenstvo?

solinkarka
6. júl 2020

10 testov negativnych....odpoveď jasná

veronikaszabova
6. júl 2020

@dadika117 ak mas testy neg, tak myslim ze tehotenstvo to nebude. Uz by ti ukazal //, keby si bola tehotna.
@s_a vyvolavacka nic tehotenstvu neurobi.

dadika117
autor
6. júl 2020

@s_a Dr mi najprv nechcel dat vyvolavacku, na sone nic nebolo vidiet, len vravel ze mam 20-25mm sliznicu, co je dost vysoka, ale isty si mojim tehu nebol (ze je moc skoro) a sestricka mu vravi, ze testy mam negativne a 5 dni mi meska tak nakoniec s injekciou suhlasil. Ja len ci niekto nemal taku skusenost, ze napriek menstruacii po vyvolavacke ostal aj tak tehu. Na forach sa pise kadeco, osobne nikoho taketo nepoznam.

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara07
6. júl 2020

smer zajtra mudr , my to tu nevyriešime, daj krvny test atd , sono a uvidíte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre