Tehotenstvo po vysadení antikoncepcie

aneta_knezovicova
30. máj 2013

Ahojte baby, ako ste na tom s otehotnenim po vysadeni antikoncepcie..... Vase pribehy,ocakavania a snazenia.... 😉

denisenko
30. máj 2013

takáto alebo podobná téma tu už niekde je..... 😉 ale aj tak....ja som otehotnela hned....2 alebo 3 týždne po zjedení poslednej tabletky..... 😉 😉 😉

aneta_knezovicova
autor
30. máj 2013

@denisenko a to pri oboch detickach??? a aj si to vedela hned???

denisenko
30. máj 2013

@aneta_knezovicova ...nie, pri prvom to bolo o 2 mesiace....pri druhom hned....ale bol to aj rôzny druh antikoncepcie.....pri prvom 3fazova, pri druhom 1fázova.... 🙂 ...hned???.....robila som si test 2 dni po tom, ako som očakávala menzes...a bol pozitívny..... 😵 😵 😵 😵

nikolet_89
30. máj 2013

@aneta_knezovicova ahoj ja som po 8 rocnom brani HAK otehotnela za 4 mesiace 🙂

aneta_knezovicova
autor
30. máj 2013

@nikolet_89
@denisenko Myslite si, ze doba uzivania ma nejaky vpliv na dlzku kedy od skoncenia uzivania ste otehotnieli???

nikolet_89
30. máj 2013

@aneta_knezovicova nemyslim si to, ja osobne neviem...

misicka20
30. máj 2013

Zena po vysadeni antikoncepcie je plodnejsia ako v normale 🙂

drobcek26l
30. máj 2013

@aneta_knezovicova Ja som vysadila HAK v auguste 2011 a koncom októbra som zostala tehotná. Prišla som na to až v decembri keď mi bývalo neskutočne zle. A teraz som nesmierne šťastná, že sme doma traja 🙂

aneta_knezovicova
autor
30. máj 2013

@misicka20 Takze je pravdepodobne, ze mozem byt tehotna tak skoro??? a aj ked my testy ukazuju neg???? som 31DC

miminka751
30. máj 2013

ja som vysadila po 6 rokoch bolo to v auguste a v oktobry som otehotnela...a tri testy ktore som si robila behom 2 tyzdnov mi ukazovali neg a pritom som uz bola v 6 tt
😀

artep87
30. máj 2013

@aneta_knezovicova ja som vysadila antinu skoro po 10 rokoch a zadarilo sa na treti pokus 🙂 a test mi este na 8den po meskani ukazoval neg...

aneta_knezovicova
autor
30. máj 2013

@miminka751
@artep87 o boze to neviem ci vydrzim tak dlho cakat..... 6tt ??? no neviem ci budem mat nervy 😀

andiekens
30. máj 2013

@aneta_knezovicova ja poznam viac negativnych skusenosti ako radostnych. vela zien ma problem, aby im vobec nabehol cyklus a este k tomu, aby bol aj ovulacny.. to, ze zena je po vysadeni viac plodna je skor mytus aj ked je tu jeden druh.. dokonca sa odporuca, aby sa zena este 3 mesiace po vysadeni chranila a az tak sa zacali snazit. drzim palce pri snazilkovani a aby sa vam to co najskor podarilo 🙂

dedenini
30. máj 2013

@aneta_knezovicova vysadila som antiku 28 maja...a 27 jula som otehotnela 🙂 a mam pocit ze to prislo vtedy preto ze sme uz nato netlacili..nechavali sme to tak..lebo od zaciatku sme moc chceli.. a ked sme sa otom moc nerozpravali a povedali si ked to pride tak to pride..tak vtedy zrazu som otehotnela..ale prisla som nato az ked som uz bola skoro mesiac tehotna 🙂 a to som si robila asi 3 testy ci niesom..ukazalo ze niesom tehotna..a pritom som uz davno bola... 🙂 tak asi tak

misicka20
31. máj 2013

Mne test ukazoval pozitivne hned po vynechani menstruacie 🙂 obycajny pepino test z tesca .. iba doktorka bola v rozpakoch ze na ultrazvuku nic nevidela tak ma preobjednala este o dva dni a vtedy mi to potvrdila.. cize som to zistila dost skoro 🙂

hviezdicka111
31. máj 2013

no ja som po 8mich mesiacoch

vlada2401
31. máj 2013

ja som vysadila v novembri a v decembri som ako to vyzerá bola tehotná 🙂 testy som si robila dva prvý po novom roku keď mi meškala ms vyšiel negatívny a druhý po týzdni a vysiel pozitivny tak som bola happy 🙂

monika1308
31. máj 2013

ja som otehotnela 1x hneď po vysadení o mesiac, no skončili to missed ab☹ druhý krát tri mesiace po kyrete, taktiež skončilo missed ab, potom som začala brať znova antiku, brala som rok a po vysadení o tri mesiace som otehotnela a je z toho moj malý krásny chlapček 🙂 teraz som zas brala antiku 4 mesiace od pôrodu a teraz som vysadila lebo sme sa rozhodli že ideme na ďalšie bábo tak uvidím kedy sa zas podarí 🙂

nina8888
31. máj 2013

brala som antikoncepciu 7 rokov a vysadila som ju 16.12.2012 a uz 2.2 som mala pozit test prvý a to som bola uz v 5-6 tyzden a je pravda ze vraj by mali davat pauzu 3 mes pred otehotnenim po vysadeni ale lekári sa v tomto nie vždy zhodnú.. je doležite ako sa žena cíti ... a navyse vzhladom k tom ze som brala antikoncepciu lebo mi nechodil menzes uz od 14-15 rokov tak mi ani po vysadeni neprisli kramy takze otehotniet mozes aj ked menstruaciu nemas... ja som nemala a predsa som tehotná hlavné je mat ovuláciu a na jej preukazanie su navhodnejšie ovulačné testy kupiš hocikde v lekárni 😀 vela šťastia prajem 😀

aneta_knezovicova
autor
1. jún 2013

@nina8888 Dakujem objednavam si ovu tester tak uvidime temto mesiac 🙂

aplless
13. jún 2013

@aneta_knezovicova ahoj ja som vysadila v aprily a pravdepodobne som uz tehu ale zajtra idem na sono uvidim. 8.5 mi skoncila ms po dobrati anikonc.

aneta_knezovicova
autor
13. jún 2013

@aplless jej kraaasne tesim sa s tebou a tisko zaavidim.... drzim palce tfuj, tfuj nech sa vam dari....

aplless
14. jún 2013

@aneta_knezovicova ahoj tak sono nepotvrdilo tehu ale digit. test ukazal 2-3 tt myslis ze to este nemusi byt vidno na sono?

linda81
14. jún 2013

@aplless nemusi byt este vidno...ale ..moze byt aj mimomaternicove...isto pojdes za par dni na kontrolu...vsetko dobre zelam...

mibi41
14. jún 2013

@aneta_knezovicova ahoj a aky si objednavas?Ja mam donna a tiez mi pomohol,otehotnela som 2 mesiace po vzsadeni,k by si chcela tak Ti ho mozem predat,stal skoaro 30€.Ja by som Ti ho dala za 10 €.🙂

aneta_knezovicova
autor
14. jún 2013

@aplless ni tak to sono ma mrzi a co krvne testy!?!! tie ti nerpbili??? ak je babatko malinke tak ho nusi byt vidiet.
. tak drzim ti este palceky...
@mibi41 kazdym dnom uz ocakavam Lady ovu tester takeze uz sa neviem dockat kedy sa budem testovat a nasledne aj prestanem 😀 ale si zlata.... no vsak si nechaj ten tvoj este budes potrebovat nie??

hviezdicka111
17. jún 2013

ja som brala zhruba 8 rokov a otehotnela som po osmich mesiacoch...

aplless
17. jún 2013

@aneta_knezovicova ahoj dnes som bola znova na sono nic nebolo vidno zobrala mi krv a v stredu znova tak uvidim takze som aj nie som tehu tak neviem ale vsetky testy mi ukazali ze som

aneta_knezovicova
autor
17. jún 2013

@aplless Tak drzim palce, no ak by si nebola tak to ber tak ako ja po prvom mesiaci po tabletkach, ze Boh to asi tak nechcel, lebo sa telo chcelo precistit.... ale tak verim, ze v krvi ti to najdu.... toho maleho skrivaca 🙂
Takze ale to si teraz uz min 45cca DC?? a este stale mrcha nikde??? no asi babo to bude 😀

aplless
17. jún 2013

@aneta_knezovicova no uvidime musom len cakat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre