Tehotenstvo, príliš skoro po potrate?

simik7192
19. feb 2020

Ahojte, pred 4 týždňami som mala sam.potrat, 5tt je možné že som mohla tak skoro otehotnieť? Bolo by to asi skoro na ďalšie tehu,.. Mali sme pohlavný styk ale dávali sme si pozor ((vytiahol ho skôr, ale vyšlo všetko na mňa aj trochu sa dostalo dnu)) a mala som aj deň pred ovu, môže byt ze sa spermia skôr uchytila? Alebo už len čakať na MS? A robiť tehu test, chceli sme počkať do prvej Ms len sa to trochu nepodarilo... . 🙊🙊

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simik7192
autor
19. feb 2020

@ahoj0 ja som práveže u lekára bola dva krát deň po... Aj potom ešte na kontrole, všetko vyšlo, výsledky negatívne všetko dobre krv, sono komplet vyšetrenia . Len som mala čakať na MS.

mogaa
19. feb 2020

@simik7192 nuž otehotnieť si mohla kedže si mala styk....takže pár dní počkať a urobiť si test

veronikaszabova
19. feb 2020

@simik7192 aj keby si mala zrovna ovu, aj keby to dal do teba, aj tak nemusis ostat tehotna. Uz len cakat, ci pride menstruacia.

simik7192
autor
19. feb 2020

@mogaa
@veronikaszabova už mi zostáva iba čakať 🕛👶🤫🙊

veronikaszabova
19. feb 2020

@simik7192 v kolkom tt si bola? Raz pises 4-5tt, potom 6-7tt.
O potrate si pisala 1.2 - to nemas 4t.

Ak chces poradit, pis relevantne informacie.

miska_kal
19. feb 2020

neviem co je na tom pravdy ale ja som pocula, ze sa hovori, ze zena ktora je po potrate velmi rychlo znovu otehotnie. takze moze byt, ze si v tom.

simik7192
autor
19. feb 2020

@veronikaszabova tak si to asi nepochopila, lebo som písala v tom článku že dr mi to presne určiť nevedel, bola som 4-5 až 6 TT ešte nebolo nič vidieť a preto mi to nevedel presne povedať tak mi to určil tak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre