Tehotná po potrate

15. okt 2023

Dobrý deň, meškala mi ms dnes 5 dní. Včera som mala mierne špinenie a dnes už opäť nič ,tak som si dnes urobila tehotenský test a bol slabunko pozitívny. Zajtra si samozrejme kúpim ďalší a ak bude pozitívny, tak samozrejme budem volať dr. Myslíte, že si môžem nasadiť už duphaston, nebude ti vadiť ak by som nebola tehotná? 3 mesiace do zadu som totiž potratila.

stellarstar
15. okt 2023

Duphaston nechaj na rozhodnutie dr

anabela2111
15. okt 2023

Ja som otehotnela hneď po prvej MS od potratu..tiež mi MS pár dní meškala, potom prišlo slabé krvácanie, myslela som, že zrejme meškajúca MS, no na druhy deň nič, urobila som si test a bol pozitívny, dr mi dala na prvý trinester lieky, nakoľko som mala hematóm, všetko dobre dopadlo, donosila som zdravého chlapčeka💙 držím palce🍀

anett30
16. okt 2023

Ja som bola po potrate a dr mi povedal že hneď ako mi vide pozitívny test mám volať a nasadí mi duphaston, alebo ak mám doma mám si hneď nasadiť a nečakať. Tak som aj spravila, keďže som sa tam nemohla dovolať a potom mi to len zmenil na utrogestan.

autor
16. okt 2023

@anett30 práve som si urobila test, ráno smer doktorka.

autor
16. okt 2023

Dala som si duphaston

anett30
16. okt 2023

Bol pozitívnejší ako včera?

autor
16. okt 2023

@anett30 áno a ten dnes som si robila až poobede. A hneď boli 2 čiarky a pritom test čo som si robila minulý týždeň v pondelok zo zvedavosti bol negatívny.

anett30
16. okt 2023

Ja som vždy mala silnejší test poobede ako ráno 🤔 uvidíš či ti povie gyn 😉 držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre