Test Clearblue

ingrida1127
5. jún 2021

Dnes o 12:00
Ahojte,baby ktoré máte skúsenosti s digitálnym testom clearblue dnes som si kúpila tento test je lepšie robyť z ranného moču? A ešte sa chcem spýtať či je tá prestnosť týždňov taká aká ukazuje alebo je tam nejaká odchilka? Ďakujem pekne za každú odpoveď ešte som si takýto test nerobila preto sa pýtam 🙂

petra2019
5. jún 2021

@ingrida1127 každý test je dobre robiť z ranného moču.. Záleží ci a koľko ti mešká menštruácia.. Clearblue ukazuje týždne od oplodnenia nie od poslednej menštruácie, takže ak ti mešká napr. Dva dni tak ti ukáže 2-3 aj keď podľa menštruácie už si v 5.tt kamoške ukázal už 4 dní pred menštruáciou 1-2, takže si myslím, že ak si alebo ak aj nie tak na výsledok sa môžeš spoľahnúť... Ak sa ti ukáže vyzarne mínus tak jednoducho je test negatívny... Ale to máš všetko v návode.

martinaju
5. jún 2021

@ingrida1127 ak ti meška ms niekoľko dní a ty si si istá kedy si mala ovuláciu a teda nebola neskor test ti ukaze ale najlepšie je robiť z ranneho moču

ingrida1127
autor
5. jún 2021

@petra2019 ja som si už normálny palickovy test robila v deň ms a bol pozitívny ale chcela som skúsiť aj takýto

petra2019
5. jún 2021

@ingrida1127 keď bol palickovy pozitívny, tam určite bude aj tento... Ja som si ho robila 2x lebo som ho chcela dať mužovi aj spolu s palickovym a pekne ukázal výsledok.😊

ingrida1127
autor
5. jún 2021

@petra2019 Ďakujem pockam ale už do rána takže ak by mi ukázal 3-4 tt tak ale reálne som viacej?

petra2019
5. jún 2021

@ingrida1127 no on ukazuje 1-2, 2-3 a potom 3+ takže ak ti ukáže 3+ tak už si určite dlhšie...

izabela181
5. jún 2021

@ingrida1127 v príbalovom letáku je to vsetko pekne rozpísané ako ukazuje týždne, koľko si reálne tehotná a ako určí týždne gynekolog ☺️

kkovacovak
5. jún 2021

@petra2019 ráno a mne napr test ukázal po správnosti, tak ako som aj reálne otehotnela 😉

christinka1
5. jún 2021

@ingrida1127 ja som si robila deň pred MS palickovy a na ďalší deň clearblu digi... Oba takto

ingrida1127
autor
5. jún 2021

@christinka1
@izabela181
@petra2019
Tak som skúsila 😊

kiki68
5. jún 2021

@ingrida1127 rovno sa objednaj ku gyn. To uz budes tak 6tt . Cize rataj tie dva tyzdne na objednanie a myslim, ze budete uz pozerat mimi

zuzana1688
5. jún 2021

@christinka1 No tak to gratulujem😊🤰☘️

ingrida1127
autor
5. jún 2021

@kiki68 ja som sa vlastne objednala týžden pred ms na preventívnu prehliadku 😀a termín mám budúci týždeň v stredu tak dúfam že už bude vidieť 😊

vlastagracik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petruska21
16. sep 2021

@zuzana1688 môžem sa opýtať tieto testy si robila ks koľko dňovým rozdielom ? Lebo mne na každom teste vychádza ta druha čiarka svetlejšia ako kontrolná teraz mi mešká 8den MS a mám takú ako ty... chcem si urobiť budúci týždeň ten clearblue a uvidím 🙂 len by ma zaujimalo že kedy bude ta druha čiarka úplne silná jed už mám toľko dni po MS 😅

dzejsik
16. sep 2021

@petruska21 to zavisi aj kedy prebehla ovulka, ak neskor pocas cyklu, tak mozu este byt slabsie, inak byvaju pri meskani uz skor riadne silne

petruska21
16. sep 2021

@dzejsik ovulka prebehla určite neskôr len neviem kedy 😁 akurát tento mesiac som nerobila ovu testy a neriešila vôbec tehotenstvo tak neviem ... ale mesiac predtým som ovu mala 17DC, teraz bola možno aj o den dva neskôr .... a keď som mala ovulácie pred pôrodom tak som mávala ovu už 10DC.

jarkasl
8. jan 2022

Dobrý deň, iba sa chcem spýtať nemá niekto skúsenosť, čo znamená na teste clearblue tento výsledok? Prekvapilo ma to nikdy predtým sa mi to nestalo? ;(

ingrida1127
autor
8. jan 2022

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre