Test clearblue pozitívny, no doktorka nič nevidela.

ruza1989
11. júl 2019

Dobrý deň žienky. Som tehotná,to viem určite,len ide o to že doktorka nevidela na ultrazvuku nič,ani bodku. Hneď ma informovala o mimomater. tehu. Poprípade,že som len pár dní tehotná. Kúpila som si test a dalo mi tam že som 2az3tyzdne tehotná..no je tam v návode uvedené,že zrejme trhu trvá dlhšie. Nerozumiem tomu a k dr idem až pondelok ráno🤔

ruza1989
autor
11. júl 2019
ruza1989
autor
11. júl 2019
ruza1989
autor
11. júl 2019

@ruza1989 znamená to,že som otehotnela 4az5 týždňov dozadu?kto s tým má skúsenosti?Dakujem

alexandra2468
11. júl 2019

@ruza1989 test ti ukazuje tyzdne “realnej tehotnosti”. Takze jednoducho povedane ukazal ti, ze si tehotna 2-3tyzdne od oplodnenia.
Lekari, mudre knizky, clanky vsak uvadzaju tehotnost od prveho dna poslednej menstruacie, cize ak k oplodneniu doslo niekedy na 10-14.den cyklu, tak ti povie lekarka ze si tehotna uz 4-5tyzdnov ( takze rata aj tie dva tyzdne po
Menzese, kedy si realne tehotna nebola).

ivca88
11. júl 2019

Je to este skoro, neboj sa. Gynekologicka bude isto opakovat sono o par dni
Preto sa odporuca ist ku gynekologovi az ked menzes meska 2/tyzdne, ale idealne je az ked je zena v 7-8tt, az tam sa da potvrdiť akcia srdca ( ak je problem, treba ist samozrejme skor).
Ale treba si uvedomit, ze babatko ma teraz velkost makoveho zrniecka. Čo take by mala dr vidiet na sone ?
Treba pockat. Dat mu cas

miky25117
11. júl 2019

@ruza1989 keď máš 2-3 na teste z lekarskeho hladiska je to 4-5 čo sa rata podla ms ale vobec to nemusí byť tak každej žene stoupá hcg inak

anicka182
11. júl 2019

Ked mne ukazal tento test to co tebe bola som cca v 5tt a doktorka videla len gestacny vak aj to len malinky. A vravela ze na tesenie je este priskoro. Treba počkať kusok.

diaalex
11. júl 2019

@ruza1989 minimálne gestačný vak by už mal byť vidieť :( cca o 2-3 týždne by už bábätku malo začať aj srdiečko byť... počkaj týždeň a choď za ňou opäť, lebo to môže byť mimomaternicové :( v inom fóre baba mala niečo podobné, HGC jej rástlo, ale lekárka tam nič nevidela, až v 8tt zistila, že je mimo a musela na operáciu :(

ruza1989
autor
11. júl 2019

@anicka182 ono mi to aj sedí na dlhšie lebo cca tri týždne dozadu som mala také hnedé spinenie a to som čítala že je príznak uhniezdovania sa..tak ja už neviem. Ďakujem každej z Vás za odpoveď ♥️♥️

ruza1989
autor
11. júl 2019

@diaalex už ma na to nachystala áno..že môže ísť o mimomater....že je to dosť pravdepodobne

fialka1318
11. júl 2019

@ruza1989 ahoj ja som teraz v 5tt+5dni a na sono idem pondelok to budem ak to dobre ratam 6tt+3dni a lekarka povedala ze uz od 6tt sa da vidiet srdiecko ale je to individualne niektorym babam vidno az v 8tt co som citala ale lekarka povedala ze v 5tt uz musi byt vidno aspon malu dutinku ze al ju nevidno ze to nie je dobre ☹ tak dufam ze u teba sa mimomaternicove tehotenstvo nepotvrdi a ze ta mozno lekarka len zle prehliadla a drzim prsteky nech sa malinke ukaze 🙂 kedy ides na dalsie sono? 😉

macko1007
11. júl 2019

@fialka1318 ahoj mne bolo vidiet akciu srdiecka 7tt

mikimi
11. júl 2019

Ja som volala doktorke že mám pozitívne testy a ona má objednala až 7 týždňov od poslednej menštruácie, zobrali mi krv a na sone bolo pekne vidieť srdiečko

fialka1318
11. júl 2019

@macko1007 ahoj to zalezi asi aj od hcg a aj od toho v akom stadiu si si pri ivf vkladala embryo...ja som som mala vkladanu expandovanu blastocystu Ackovej kvality tak usudili z toho ze v 6tt uz bude vidiet srdiecko a aj podla hcg lebo som mala vyssiu hodnotu aspon tak mi povedali a ja im verim 🙂 baba co je po ivf bola teraz v 5tt objednana na sono a mala 5mm dutinku a buduci tyzden bude tiez 6tt a ide na srdiecko 🙂 a dalsia baba ktora je z toho isteho centra ako ja mala pred dvoma dnami 6tt a krasne srdiecko 😉 ono je to u kazdeho ine to ja verim centru a viem ze doteraz s babami co som pisala ze ked ich objednali na sono srdiecka bolo dobre ho vidiet 😉 ovsem viem ze kazdej babe to vidno inak ale urcite zalezi aj od embrya kedy sa uhniezdi a v akom stadiu je 🙂 takzr autorka sa nemusi bat a kludne na dalsom sone moze byt krasna dutinka aj so srdieckom uz 🙂

blontimka
11. júl 2019

@ruza1989 ahoj. Mimomaternicove je sprevadzane bolesťou, spinenim atd...
2-3 mi ukázalo a mala som hcg okolo 300... sono ukáže od 1000.... vôbec sa toho este neboj...

samanthasilvia
11. júl 2019

@blontimka ja som mala mimomaternicove tehu a nič mi nebolo ani spinenie ani bolesť 😏 každopádne netreba strácať hlavu a veriť ze vsetko dobre dopadne 😊 a ukáže sa bábätko v plnej kráse 😊

ivca88
11. júl 2019

@ruza1989 a kolko ti meska menzes ? Ak meska par dni, tak je to ok.
Ak meska uz dlho, tak nieco nie je v poriadku.

macko1007
11. júl 2019

@fialka1318 aha prepac asi som niekde prehliadla ale ja som nebola na ivf 🙂

fialka1318
11. júl 2019

@macko1007 newadi 🙂 ja som ani nepisala na zaciatku v tejto teme ze som po ivf 🙂 hlavne nech to dobre dopadne 🙂 drzim jej prsteky nech to nie je hlavne mimomaternicove a nech sa objavi vacok aj s malinkym 🙂 drzim aj tebe prsteky nech vsetko je ako ma v tehotenstve 😉

blontimka
11. júl 2019

@samanthasilvia su to klasicke a specificke prizmaky. Výnimky potvrdzuju zrejme pravidlo...
No ale každopádne to nič nemení na tom, že hodnota 2-3 Je ešte malo, aby bolo vidno niečo na utz.....ked ti cb dá 3+ A nič nebude vidno, vtedy je to zle.

samanthasilvia
11. júl 2019

@blontimka áno to je pravda 😏

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
macko1007
11. júl 2019

@fialka1318 🙂 aj ja drzim vsetkym place nech je vsetko ako ma byt 🙂 dakujem dnes som v 11tt a zatial vsetko ok tak dufam 🍀

klaudscha11
11. júl 2019

Gratulujem si tehu, tes sa a nerob paniku, vsetko cas ukaze.

ruza1989
autor
11. júl 2019

@fialka1318 mám ísť v utorok no pôjdem už zajtra nevydržím to

ruza1989
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ruza1989
autor
11. júl 2019

@ivca88 25mája som mala naposledy

fialka1318
11. júl 2019

@ruza1989 to chapem 🙂 urcite daj vediet a myslim na teba a drzim prsteky nech je vsetko ok 😉 a nech je babenko zdrave a sa ti ukaze na sone 🙂

ivca88
11. júl 2019

@ruza1989 ja neviem ake dlhe cykli mas bezne. Preto sa pytam, ze kolko ti menzes meska.
A nechod zajtra. Co to pomoze ?
To chce cas, neurychlis to.
Len babatko zbytocne svietis na sone. Ono sa len vyvyja. Ozaj vydrz.
Viem ze je to tazke,ja som v 5, 7,8 tt krvacala a tiez si mysleli, ze mmt, ale nakoniec som donosila zdravu dcerku.
Fakt pockaj.

ruza1989
autor
20. júl 2019

@fialka1318 tak bolo to mimomaternicové,som po opke😟

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre