Test je negatívny, aká je šanca, že som tehotná?

anile12
23. máj 2019

Ahojte pripájam sa s otázkou. 8.5 som mala ovulaciu a mali sme nechránený sex. Robila som si 4 testy a všetky boli negatívne. Čítala som ze veľa krát ženy aj do 8smeho týždňa majú stále negatívne testy aj keď tehotné sú. Menštruácia mi meskala 3 dní co sa mi nikdy nestáva vždy príde presne. a teraz aj meskala aj je veľmi slabá. Príznaky mam len ze po každom jedle ma napne a často chodím cikať ine nič. Myslím si ze na gyn je ešte skoro a tak sa len chcem opýtať ci to niektorá tak mala a tehotná bola. Ďakujem

loliki
23. máj 2019

@anile12 ja som to nemala, ale nezavisle od toho ty môžeš byť tehotná.

nika3136
23. máj 2019

V deň meškania menštruácie by ti už mal ukázať test správny výsledok (ak máš samozrejme nejaký spoľahlivý test, napríklad GS Mamatest mi hneď ukázal). Test reaguje na hladinu hormónu v moči, neviem čo by sa už muselo stať, aby do 8tt neukázal správny výsledok.

sandokanka36
24. máj 2019

teraz prezivam akurat nieco podobne, ms meska 2 dni a taktiez ked nieco zjem, tak mi ostane tazko ale po chvili to prejde. nechame sa prekvapit, ci to bude tehotenstvo 🙂

anile12
autor
24. máj 2019

@sandokanka36 a plánujete ci to je nečakane?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre