Test Rapi Clear - červený. Skúsenosti?

poleva
8. apr 2008

Už 5 Dní po styku ! je naozaj taký rýchly a spoľahlivý ? testoval s ním niekto ?
je v červenom balení
vdaka

jerryjanka
8. apr 2008

je to najcitlivejší test na našom trhu. no 5 dní je málo. To ešte nie je ani vajičko uhniezdene a až potom sa tvoji HCG hormon
takže taky desiaty den po ovu možno ale 5 nie

poleva
autor
8. apr 2008

no neviem stál 115 sk
a má garanciu a neviem čo všetko
ináč aj mna to veľmi zaujíma
ale si myslím, že nepravdivé údaje by tam nedávali, či áno?

levon
8. apr 2008

áno testovala som ním asi na 8DC a vyšiel jasne pozitívny..ibaže MS som potom dostala na deň presne...
neviem - buďto ukázal blbosť alebo som tehu bola ale vajko sa neuhniezdilo..

poleva
autor
8. apr 2008

levon to vážne ?

levon
8. apr 2008

jasné že vážne. 😉 prosím ťa, nemám dôvod písať sem bludy 🙂 ale až tak ma to vtedy nevzalo, lebo to bol prvý mesiac snaženia a hneď ďalší cyklus nám to vyšlo znovu, tentokrát úspešne. ale to som už rapiclearom netestovala 😀 už som mu neverila a testovala som pepinom z dm tým drahším (nie prúžkom) deň pred termínom ms,teda na 12dc..a bol pozitívny 😉

poleva
autor
8. apr 2008

aha, ja vždy testujem s lacným pepinom z DM
no a teraz mám ten Rapi
no neviem, snad to nie sú vyhodené peniažky

poleva
autor
8. apr 2008

aha, lauri dík
mám kazetu
tak kolko dní je potom na uhniezdovanie ?

sakura77
8. apr 2008

ja som ho tiez mala,najistejsi je ale cca po dvoch tyzdnoch,tak radsej pockat,ako byt sklamana 😉

poleva
autor
8. apr 2008

len nechápem ako môpže ukázať na 5.deň
ked vajíčko sa ešte len uhniezduje nejaký 6.deň

levon
8. apr 2008

a si až tak moc netrpezlivá, že nevydržíš počkať približne 5 dní? ja neviem, po mojej skúsenosti som si povedala, že už nikdy nebudem testovať pred termínom ms..myslím, že to nie je moc spoľahlivé - vyvodiť akýkoľvek záver z tak koro spraveného testu. 😒 výsledok môže byť negatívny a ty tehotná byť môžeš aj napriek tomu alebo ti ukáže // a ms aj napriek tomu príde, tak ako mne..dôveruj trošku svojmu miminku, ak tam je a má tam ostať, určite sa ti ukáže v tú pravú chvíľu 😵 držím palce

jerryjanka
8. apr 2008

neukaže alebo inak ukaže len vo velmi malo %
tych 10 dni po ovu ano ale 5 dni nie. to je fakt vyhodenie korun.
a hlavne tak zo začiatku treba počkať aspon tych 10 dni a testnuť rano

poleva
autor
8. apr 2008

levon, kdeže nejdem testovať
len ma zaujímalo, či je tento test až taký známy ako mi to povedali v lekárni

levon
8. apr 2008

myslela som 5 avizovaných na teste + 5 ďalších dní 😉
a píšu to asi preto, že najskôr sa vajko uhniezďuje tých piatich dňoch, no väčšine žien sa uhniezdí neskôr..je to asi o reklame a predajnosti- veď testov je na trhu neúrekom, musia nejako na seba upozorniť 😉

mirica
8. apr 2008

5 dní je málo -podla doktora sa HCG začína tvoriť až 6-8 dní po oplodnení - som sa na to pýtala 😀 - po tých 10-12- by to už mohlo byť vidno

perla200
8. apr 2008

poleva ideš už testovať? ahoj zdravím ťa...hľadala som ťa

jerryjanka
8. apr 2008

no ja ho kupujem najradšej lebo ked si všimnej citlivosť tak je najcitlivejší ma citlivosť 10uML
napriklad mamatest ma citlivosť 25
a su testy s citlivosťou 50
no snad tam najdem za 3 mesiace už // 😵

poleva
autor
8. apr 2008

perla200 ..serus nejdem
ale test som už kúpila, 😀

perla200
8. apr 2008

ja som si urobila vždy len tento test poleva...ale vždy bol negatívny 😖 tak tak...držím palce....kedy máš resp. nemáš dostať mršku? 🙂

poleva
autor
8. apr 2008

som 7 DPO

mareklucka
8. apr 2008

Ahojte baby,
LEVON mne sa stalo to isté tento cyklus... testovala som pred ms,vyšiel pozitívny (druha / bola slaba,ale bola) a nakoniec som mrchu aj tak dostala... 🙄 Už som si aj ja povedala,že pred ms netestujem... 😔

mareklucka
8. apr 2008

Ozaj Poleva držím prsty nech Ti to vyjde 😉

perla200
8. apr 2008

mareklucka....ja by som urobila aj cez mrchu test čo ty na to? v našej téme som sa k tebe vyjardrovala🙂

mareklucka
8. apr 2008

Ahojky Perlita,čítala som,ale už som myslela že tu niesi... 😅 Neviem ms mám takú ako vždy,alebo žeby??? No skúsim si zajtra kúpiť test a uvidím,ale už o tom silno pochybujem... ☹

perla200
8. apr 2008

no a čo ved si pozri príznaky alebo aj tehotenstvo a menštruácia - témy....aj moja kamoška mala normálne menzes...podľa mna by som to nevzdávala....ked máš dve čiarky...ja by som urobila aj cez mrchu....

mareklucka
8. apr 2008

Perla skúsim... Tie témy som už prešla x- krát a už mi z toho trošku preskakuje 😀

perla200
8. apr 2008

ja viem, ale chcem ti dodať nádej...moja mama mi tiež hovorila, že ona mala pri mne normálny menzes a potom na druhý krát taký divný a vlastne až na tretí cyklus jej neprišiel a dozvedela sa, že čaká mna.....

mareklucka
8. apr 2008

Ďakujem Ti si zlatá 😉

poleva
autor
8. apr 2008

ešte počkám týždeň

jahoda
8. apr 2008

kocky, takze je nadej, ze ked Ti pride MS po 5 dnoch meskania, mozes byt este tehu???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre