Slabulilinká čiaročka - Rapi clear

alica567
22. apr 2013

ahojte, robila som si RapiClear, a nevyslo mi nic skumala som zo vsetkych stran, na kazdom svetle nic, potom som ho odhodila do krabicky a kukla asi o 4 hodiny len tak zo srandy a je tam uplne ale uplne priesvitna ciarocka vlastne si ani niesom ista, moze to po zaschnuti a takom case urobit? citalasom ze tieto testy zvyknu...10 dni po oplodneni som robila...

soldi
22. apr 2013

@alica567 tak dlho po urobeni, svetla ciarka, rapi clear = falosny duch.

to vsak nemusi znamenat, ze nie si tehotna, len si pouzila zly test. skus mamatest. 🙂

alica567
autor
22. apr 2013

@soldi a kde ho prosim ta kupim? lbo vzdy kd idm do lekarne tak tento mi nikdy neponuknu, mam si ho pytat? a kolko prosim ta stoji?

soldi
22. apr 2013

@alica567 ano, pytaj si ho 🙂 rapi clear ma velky marketing, takze vzdy len ten nutia a vychvaluju 🙄
ja ho volam rapi shit 😀
mamatest obycajny palickovy, ktory uplne staci stoji do dvoch eur a su tam dva 🙂

bubinovci
22. apr 2013

súhlasím so soldi, rapi clear je na nič, ja som tam mala len ledva viditeľného ducha a na mamateste už bola normálna čiarka, podľa je každý lepší ako rapiclear

mirkatrencin
23. apr 2013

Ja som si kupovala úplne najlacnejší Pepino test stál v Bille tuším 1,50 € a účel splnil....ak ti vyšla slabulilinká čiaročka, tak si sprav ešte ďalšie...ale po 4 hodinách je to pasé, čiarka ti musí naskočiť tak do 10 minút max..priladám ti fotku ako mne ukázali tie Pepino testy (prvý test som si spravila som bola asi v 2.týždni)

matuskova003
23. apr 2013

alica to som mala aj ja, to je neplatne..ta priesvitna palička to je len ten kontrolny obrys kde sa ma ukazat zafarbena ak si tehu ... skus samozrejme aj ine testy ako ti radia kočky, ale na tvojom mieste by som to moc už nevyhodnocovala po 4 hodinach..
@alica567

liliputka88
24. apr 2013

@alica567 ja som si robila test presne tejto značky, a tiež tam bola uplne priesvitná čiarka, urobila som si počkala pár minút a hned som ho hodila do koša, nechcela som sa sklamať, ale po pár hodinách som sa ku tomu vrátila, lebo mi to nedalo a bola tam tá čiarka, tehotná som bola len to že som o to prišla, ja som si pre istotu urobila aj iné značky, a vysledok bol stále rovnaky, len to že tá čiarka nesilnela ale slabla a to predznamenalo zlé tušenie, ale určite ked sa na teste objavi aspon slabulinka čiarka aj presvitná je to na 100% tehotenstvo... tak držím prsty 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre