Tlaky v podbrušku

milena866
7. dec 2020

Už týždeň aj niečo mám menštruačné bolestí , prsia ma bolia ... menštruáciu som mala mať tak vždy na začiatku mesiaca ale zatiaľ neprišla . Samozrejme som mala nechránený s...ale ako priateľ povedal že si dával pozor 🤷 . Dnes ráno som mala zase také tlaky v podbrušku neviem čo to znamená ..test doma nemám len oculacne mám doma tak som si urobila či náhodou sa mi neposunula ovulka ...jedna čiarka je silná druhá slabá . Ale prsia mám dosť bolestivé a skriabu ma 🤷🤷🤷🤷

090255
7. dec 2020

@milena866 načo robíš ovulacny keď máš spraviť tehotenský? 😀

fokuska
7. dec 2020

@milena866 Ked si samozrejme mala nechraney s... tak samozrejme ze mozes byt tehotna ;) odpoved ti da tehotensky test. Aj keby si ovulaciu mala posunutu, tak ovulacny teste ti to nepovie - ten totiz "predpoveda" len do buducnosti ;)

anjelicek26
7. dec 2020

Ovulacne testy su takto pred menstruaciou bezne silne, negativne teda... sprav si tehotensky.

milena866
autor
7. dec 2020

Len teda tie menštruačne bolesti mám tak stále čakám že dostanem

kristina2015
7. dec 2020

@milena866 Môže to byť aj tehotenstvo,niekt ženy mali pozitívne ovu a tehotné , samozrejme aj hcg testy zároveň o pár dní .Toto negatívny test isto nie je .

kristina2015
7. dec 2020

@anjelicek26 Nie nie sú bezne takto silné . Ani nahodou

andreal1
7. dec 2020

@kristina2015 je negativny

kristina2015
7. dec 2020

@milena866 Sprav si tehotenský test ,podľa mňa si v tom

nistika
7. dec 2020

podla mna tiez si v tom....to tak byva v zaciatkoch. ze menstruacia meska ale priznaky nie...proste sa citis ze uz uz dostanes aj dva týzdne....a preco si si robila ovulacny test?

kristina2015
7. dec 2020

@andreal1 Takto vyzerá čiarka keď o dva dni žena bude ovulovat . Po ovulke čiara slabne je slabulilinka ledva viditeľná pred ms úplne slabulilinka ,takáto rozhodne nie .

sisa_s
7. dec 2020

A preco si priatel "dava pozor", ked sa snazite otehotniet??

kristina2015
7. dec 2020

@andreal1 Teda aby som bola presná 2+2 o dva dni silno pozitívna a o 48 h prask

fokuska
7. dec 2020

@kristina2015 To co pises je somarina. Takuto ciarku moze mat pkojne tesne pred menstruaciou, ziadne ze 2 dni pred, to nemas ako posudit.

milena866
autor
7. dec 2020

@nistika pretože som si myslela že som ju mohla mať posunutu ...a toto už je druhý týždeň čo čakám že dostanem a nič ... najskôr také menštruácne bolestí a teraz som mala také tlaky v podbrušku

milena866
autor
7. dec 2020

@sisa_s sme spolu krátko ešte 😏 ale keď budem tak by som sa potešila 🤭🥰

kristina2015
7. dec 2020

@fokuska Mám to ako posúdiť, ak nemá zápal je v tom. Mám prečítané toho dosť aj odsledovanu intenzitu ovu pásikov na vl tele a telách iných žien ,čo tu dávajú/li príspevky .

milena866
autor
7. dec 2020

@kristina2015 pôjdem kúpiť test a uvidím 😊

evaachesa
7. dec 2020

Ovulačný test je negatívny. Ešte si skús urobiť tehotenský 🙂

kristina2015
7. dec 2020

@milena866 Daj vedieť ako si dopadla ,želám vám to 🙌🙌

milena866
autor
7. dec 2020

@kristina2015 ok idem do lekárne 😊

evaachesa
7. dec 2020

@kristina2015 len či si to želá aj jej frajer 🤭

kristina2015
7. dec 2020

@evaachesa 😁 Ak zamiesil tak zamiesil

evaachesa
7. dec 2020

@kristina2015 no tak to teda áno 😀

fokuska
7. dec 2020

@kristina2015 Tak ta tvoja teoria mozno sedi len na niekoho, na mna napriklad ani omylom.

@milena866 Ty tu riesis otehotnenie uz od leta. Raz chces a snazis sa, raz dufas, ze nic neuslo... tak si to ujasni, ci sa vlastne snazite, ci praveze babo nechcete a potom sa adekvatne chran ;)

evaachesa
7. dec 2020

@fokuska hhh vážne, každú chvíľu rovnaké diskusie 😅

kristina2015
7. dec 2020

@fokuska Áno je možné že iba u niekt žien napokon z nej vyliezlo ,že už mešká ms druhy týždeň. A ozaj napr ja mávam takýto pásik 2+2 pred ovu ,pre mňa to znamená ,že už sa hromadí ,čiarka silnie a bude boom. Pred ms mám slabunku,ledva viditelnu. Takáto čiarka v mojom prípade znamená že sa niečo deje ,alebo bude diat. Odsledovala som si poctivo u seba celý cyklus .

miriam11
7. dec 2020

@milena866 ty by si sa potešila... On sa tiež poteší? 🙈🤔

fokuska
7. dec 2020

@kristina2015 To je uplne v pohode, to ti nijak neberiem, ze na sebe mas takto odsledovane a uz podla toho vies. Ja mam tiez na sebe odlsedovane uz dlho a tvora teoria u mna neplati, ja mam zas iny pattern.

Ale je uplna somarina napisat jej na zaklade jedneho takeho testu ze je 2 dni pred ovulaciou. Ked prebehnes jej starsie diskusie, tak ma menstruaciu nepravidelnu po vysadeni antikoncepcie a podla mna ma sama chaos v tom kedy ma dostat, rata si to mozno na idealnych 28 dni, tak preto ma vzdy pocit, ze jej uz meska. A vlastne sama nevie, ci sa snazia, ci nesnazia, raz dufa, ze tehotna nie je, raz by praveze chcela...

kristina2015
7. dec 2020

@fokuska Tak to potom ina reč možno bude iba ovu ,ak nevie ani kedy mala ms? Ja takto až nepatram, kto čo kde napísal . Ale ak už ms mala a ozaj mešká šanca na tehotenstvo podľa pasika tam je.

milena866
autor
7. dec 2020

@fokuska od leta ! Ale nevieš o mojom živote nič pretože som sa s mojím bývalim rozesla tak keď nevieš radšej sa spýtaj ... ďakujem 😉😉😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre