Točí sa mi hlava a mám zápchu. Som tehotná?

smileymiley
15. mar 2014

Dobrý deň chcem sa opýtať pred 2 mesiacmi som mala s bývalým sex odvtedy mám akokeby príznaky tehotenstva ráno mi je zle točí sa mi v hlave, mám časté zápchy. asi 2x som vracala, rastú mi prsia, bolí ma brucho hlava a kríže, trpím zmenami nálad a nespavosťou, mám kolísavú váhu a väčšiu chuť do jedla. Sex sme mali raz s ochranou ale po vystriekani sio dal kondom dole a pokračovali sme a druhýkrát to bol rýchly sex a bez ochrany u lekára som nebola test mi raz vyhodil negatívny a raz pozitívny výsledok jediná vec čo má od toho odrádza je menštruácia ale počula som že niekedy je menštruácia aj v tehotenstve prvé tri mesiace aký máte nato názor vy? Poradťe prosím

monika_k
15. mar 2014

@smileymiley Neviem ako by ti niektora z nas mohla nieco poradit....snad zopakovat test a navsteva lekara...nic viac, nic menej.

zuzkaanicka
15. mar 2014

@smileymiley tehotna mozes byt a nemusis ... takto na dialku Ti to sotva niekto povie presne ... mozu to byt priznaky tehotenstva, ale kludne aj niecoho ineho ... hlava sa Ti moze tocit z nizkeho tlaku a zapchu mozes mat z blbej stravy ... chod v pondelok ku gynekologovi, po dvoch mesiacoch Ti uz vysledok bude vediet povedat 😉

hanelka1
15. mar 2014

neviem preco nejdes k lekarovi ale sa pytas nas? my ti teda urcite nepovieme ci si alebo nie si tehotna, ale lekar urcite, najma ak si 2 mesiace po styku!

edvelyn
15. mar 2014

Boze Pane ja chytim zapchu asi z tychto otazok 😉

hviezdicka111
15. mar 2014

@edvelyn podobne 😀

smileymiley
autor
16. mar 2014

o dva týždne mám isť na prehiadku

lulu369
16. mar 2014

@smileymiley na tvojom mieste by som si určite urobila test, za to nič nedáš....To,že máš menštruáciu nemusí znamenať, že nie si tehotná. Z vlastnej skúsenosti ti hovorím, že môžeš byť tehotná. Pri prvých 2 tehotenstvách som mesnštruáciu nedostala, ale teraz pri 3 tehu áno, a to bola po druhom pôrode aj moja prvá menštruácia, ale v čase keď som ju dostala som už tehotná bola...

smileymiley
autor
17. mar 2014

a ešte sa chcem opýtať môžu sa tehotenskié testy mýliť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre