Tri pozitívne tehotenské testy

cloviecik777
26. júl 2014

Prvy som si robila v pondelok este nebola ta druha ciarka taka vyrazna na dalsi den bola silnejsia ciarka a na treti den este silnejsia.Behla som gynekologovy a ten tam nic nevydel az sa ma spital ci naozaj mi vysli pozityvne.Ale po este ostrejsom pozreti tam zevraj zbadal niejaky milimetriktakze mam prist o tyzden.Dal mi kyselinu listovu tabletky aaaale stale neviem lebo priamo mi nepovedal ci som alebo niesom tehotna co si o tom mislite vy prisim poradte mi.Menstruaciu som mala naposledy 10,6.

safranca
26. júl 2014

mozes byt tehu len este si neni zrejme v takom tyzdni aby to bolo vidno lebo mozes byt cca 4-6 tt a ci babo zije je vidno az v 6tt tak uzivaj kyselinu listovu ako povedal doktor a bude vsetko ok mne aspon pomohla udrzat mali a to o meesiac bude mat rok drzim palce

ematko29
26. júl 2014

Určite si tehu aešte ked čiarka pekne silnie je len otázka času kedy to bude vidno aj na ultrazvuku.Ja som tak šla ku ginekologovi po 1 pozitívnom tehu teste.na ultrazvuku nič .Mala som prísť o týžden a bola tam už pekná bublinka.

xevulax
26. júl 2014

Mna tak pred vyse rokom gyn. Nastrasil. Sla som na prehliadku a spomenula som mu ze som mala pozitivny tehu test. Nic nevidel, a povedal ze je moznost mimomaternicoveho. No o sva tyDne u toho videl dost. Tehu potvrdil a dokonca dvojicky 🙂 takze to chce len cas🙂

dasamo
26. júl 2014

Jezisi pomooooooooooooc. Toto naozaj nemyslite vazne????? Toto sa fakt zle cita. Vy ste chodili do skoly????? Ginekolog????? Pozityvne????? Mislite?????? Vydiet????? Vsak to myslite ako srandu..... 😉 a treba pockat a yst ku ginekologovy za take try tizdnyki

hermina_
26. júl 2014

@dasamo este si prehliadla "spital sa" 😉

cristi
26. júl 2014

1.pozitivne tri tehutesty 2. navsteva u gynekologa,kde sa jednoznacne nepotvrdila gravidita na zaklade sono vysetrenia3.ste v 7tt podla PM
odber krvi na hladinu Hcg bol robeny?
v 7tt sa zvycajne na sone da pekne vidiet plod v maternici,iba za predpokladu,ze mestruacny cyklus je pravidelny 26-30ni. a ovulacia prebehla v strede cyklu a vajicko sa uhniezdilo tam kde malo, v sliznici maternice a nie vo vajickovode,ako pri mimomaternicovom tehotenstve.
Treba len pockat na dalsie vysetrenie.Drzim palce ,aby bolo vsetko v poriadku 🙂

dolijalu
26. júl 2014

@dasamo
@hermina_
Kritika a vysmech su asi lepsie osvojitelne vlastnosti ako gramatika, vsak dievcata?
@cloviecik777
Mne pri dcere nevysiel pozitivne ani jeden test a bola som skoro v 10tt, doktor mi vysvetlil, ze som nemala dostatok tehotenskeho hormonu, preto testy nereagovali
Drzim palce

nini1010
26. júl 2014

Myslim si ze ste asi tehotna ale treba radsej pockat kym to definitivne potvrdi aj sono ci je vsetko v poriadku a tiez si myslim ze by ste mali naozaj nieco urobit s tou gramatikou.

dasamo
26. júl 2014

@dolijalu to nie je kritika, to je fakt smutne.... ved uznajte sama.

cloviecik777
autor
26. júl 2014

Ďakujem

cloviecik777
autor
24. aug 2014

@safranca tak.my sme teraz v 8 tyzdni.Nabuduce idem uz ako na poradnu.Len sme este srdiecko nepoculi

monika5566
13. máj 2020

Dievcata ahojte potrebujem poradit vcera som si robila test a ten bol 2 ciarky ale ta druha slabsia a dnes som si urobila pre istotu 2 testy a tak isto som tehu? Mrcha bola asi 5 dni do zadu

kika691
13. máj 2020

@monika5566 tak toto vyzerá ozaj pozitívne . Test si si robila po MS?

klarissa25
13. máj 2020

@monika5566 ved to su pozitivne testy...

monika5566
13. máj 2020

@kika691 ano robila a vsetky su taketo 🤨

monika5566
13. máj 2020

Tak sa mam tesit? 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre