TT negatívny, PMS žiadne, je to tehotenstvo?

kittyna5
2. sep 2019

Ahojte,
Určite tu už taká otázka bola, ale je tu toho toľko veľa, že to neviem nájsť 🙈 Včera ráno som si robila test a bol negatívny, počas dňa mi začalo špinenie (hnedý výtok), ako pred menštruáciou, ale žiadne bolesti brucha ani nič ako to mávam každý mesiac pred tým ako dostanem. Teraz už nič. Môže byť, že test bol negatívny a predsa sa to konečne podarilo a som tehotná? MS mám dostať tento týždeň, nemám presnú, vždy +- pár dní.
Ďakujem 🙂

smejko25
2. sep 2019

1-2 dni by som vyčkala a tak opakovala test 🙂 mne tiež prvy vyšiel negativny, na ďalšom už bola slabulinka čiaročka a na ďalšich už len zosilňovala 😀

00ivi00
2. sep 2019

@kittyna5 tak musis aspoň približne vediet či uz si prekročila nejaku hranicu tých dní kedy to máš dostať, ak nie tak tehotná byť nemusíš ale ak si uz "cez" a test je negatívny tak aj mne sa to stalo, lacný test bol negatívny tak som si kúpila uz taký drahší a ten mi ukázal hneď pozitívny výsledok.

kittyna5
autor
2. sep 2019

Ďakujem vám 🙂 ak stále nič nepríde urobím zasa test. Len som chcela vedieť či som zas v niečom špeciálna, že test negatívny a MS nikde, alebo je nás viac 😀

smejko25
2. sep 2019

@kittyna5 ešte ti poviem tak že ja až ked som otehotnela som zistila že mám až 32dňovy cyklus 🙄😁😁 stále som rátala 28 dni a ked neprišli 2-3 dni som si neuvedomila že vlastne nemeškaju len mam dlhši cyklus 😁 lenže teraz ked mi už 5 dni neprišli tak už som robila testy 😁

kittyna5
autor
2. sep 2019

@smejko25 tak držím palce nech to vyjde 🙂

mirkava
2. sep 2019

@kittyna5 test ti vujde pozitivy az po uhniezdeni. To spinenie mohlo byt uhniezdovanie. Vudrz den dva a urob test 😉

lucuass
12. jan 2024

@kittyna5 ahoj ako si nakoniec vtedy dopadla ? 🙂

kittyna5
autor
12. feb 2024

@lucuass vtedy nijak 😄 až o tri mesiace na to som mala pozitívny test 🤭

lucuass
12. feb 2024

@kittyna5 aha no tak super 🫶

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre