Tvrdý a nízko položený kŕčok a výtok

nikolab0605
5. apr 2018

Ahojte snažíme sa uz 1 rok o babetko mala som polycisticke vajecniky bola som na zákrok v januára a minuli mesiac pred ovulaciu som brala clostibegyt 5 dni rano aj večer a teraz mám 2 dni do menstruacii a mám naliate prsia jeden deň má bolia vajecniky druhý deň kríze mávam to uz tyzden a krčok maternici mám veľmi nízko bol mäkký a dnes je velmy tvrdý a mám aj výtok. A som otvorená uz asi týžden mozem byt tehotná alebo to je len pred menštruáciu neviem nerozumiem sa tomu

pribinak
5. apr 2018

Vsak si správ test a hotovo

veronikaszabova
5. apr 2018

@nikolab0605 ked sa tomu nerozumies, staci sa opytat uja googla, on ta to douci...
No najjednoduchsie je kupit test a testnut sa.

nikolab0605
autor
5. apr 2018

Robila som si minuli tyzden a nič

veronikaszabova
6. apr 2018

@nikolab0605 kolko si DPO

nikolab0605
autor
6. apr 2018

@veronikaszabova menstruaciu som mala 10.3. A skončila mi 14.3 a plodne dni boli od 19.3 do 25.3

maminuska
6. apr 2018

@nikolab0605 minulý týždeň bolo ešte skoro . Urob si prvý test po vynechaní menštruácie , a ďalší s odstupom dvoch dní. A niekedy treba ešte aj tretí s väčším rozostupom .

nikolab0605
autor
6. apr 2018

@maminuska dobre ďakujem zajtra mám dostať počkať do nedele ak nedostanem tak si urobím test

maxi2
7. apr 2018

keď ti mešká m a máš tvrdý krčok tak môžeš byť tehotná. ja som tak mala (10dni mi meškala a tvrdý krčok) ,ale keď ti nemešká tak neviem :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre