Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Týždeň mi mešká menzes. Čo to môže byť?

katkamarosova
7. jan 2012

prepačte maminy,ale že takáto otázočka....možete mi poradit asi týžden mi meška menzes,nie že by som ho mávala pravidelný,ale prišiel.... docela sa bojím aby som nebola v tom,mám 2 deti,kt. mi naozaj "stačia" a venovat sa im
urobila som si 2 testy v pribehu 2 dní---oba neg,čo to može byt?/ prechaladnutie,cysta/
dakujem

traktor
7. jan 2012

pomôze ti len lekar..ten ta pozrie a povie ti..tu to budu len dohady a ty aj tak nebudes vediet, na com si..tak v pondelok skoc ku gynekologicke a uvidis..

strihalka
7. jan 2012

muze to byt aj stresem,nasazene leky, pokud to mavas nepravidlene tak tyden bych se nebala, ja mavala zpozdeni i 14dni...byt tebou tak jsem v klidu a pro jistotu si udelat test za tyden az ti skonci menzes....

evka4
7. jan 2012

suhlasim s @traktor, naco ti budu dohady, ktore sa tu budu rozoberat, ked najviac ukaze samotne vysetrenie u gynekologa...

julka31111
7. jan 2012

ahojky kocenky..mozno sa tu tota tema nehodi ale potrebujem surne porarit.. potrebovala by som nejaku radu.. 27 decemb. som mala menstruaciu ale est pred menstruaciou som asi hodinku mala taky biely husty vytok ktory mi trva aj do teraz je biely husty a bez nejakych hrudiek bez svrbenia a bez stipania.. chodim casto na wc mocit co uz mi lezie dost na nervy..chcela by som vediet co to znamena to cikanie castejsie a aj ten biely vytok..s priatelom sa snazime o mimi a chcela by som vediet co znamenaju tieto veci.. budte take dobre a poradte mi..

petra80sd
7. jan 2012

Zajdi v prvom rade ku gynekológovi a uvidis co ti povie,keď tak casto cikas nie si prechladnuta?

eri28
8. jan 2012

a preco sa nechranite, ked nechcete mimi, mozno si tehu...........