Týždeň pred ms ovu pozitívny a tehu negatívny.

bibg
23. nov 2019

Ahojte, nepoznám to tu tak neviem ako to tu funguje ale potrebujem radu. Mame doma jedno dieťatko a snažíme sa o druhé. Snažíme sa už od septembra a stále nič. Niekde na fórach som tu našla že aj ovulacny test môže ukázať tehotenstvo skôr ako tehu. Proste som to chcela vyskúšať ale k veci. Cyklus mám 30 dni. Posledná ms bola 30.10 a ovulácia bola 15.11. Viem to lebo som mala výtok a tak. Som nedočkava tak som si spravila tehu test ale bol negatívny. A ako som spominala našla som tu niekde že aj ovulacny dokáže ukázať tehotenstvo. Tak som skúsila a prvý deň mi ukázal slabú čiarku, druhý deň silnejšiu a tretí vyzerá byt úplne pozitívny a to mám týždeň pred ms. Dnes tehu test negatívny. Čo si mám otom myslieť? Mozem mat 2x ovu počas cyklu? Máte nejaké skúsenosti?

bibg
autor
4. dec 2019

@stanka1311 Waaau, paráda, pomaly a potichučky gratulujem nech len silnie 🙂 a tichučko závidím 🙂 Nech len silnie 🙂

stanka1311
4. dec 2019

@bibg dnes som adi 14dpo

bibg
autor
4. dec 2019

@stanka1311 gratulujem 🙂 krásne 😍

stanka1311
4. dec 2019

@bibg ja ešte nemám vyhraté s mojimi problémami, štítna, heterozygot, tromfobilia, čaká ma fraxik

bibg
autor
4. dec 2019

@stanka1311 OÚ, tak držím palce ✊✊

stanka1311
4. dec 2019

@bibg vďaka

stanka1311
5. dec 2019

@bibg ahoj, bola som dnes u dr. Hcg 210,tehotenstvo potvrdene

bibg
autor
6. dec 2019

@stanka1311 super 🙂 gratulujem. Ja som bola u dr a povedala že mám vysokú sliznicu. Krv nebrala takze, ja musím čakať.

stanka1311
6. dec 2019

@bibg držím palce, potom prosim daj vedieť, nech všetko dobre dopadne aj u teba,

bibg
autor
6. dec 2019

@stanka1311 dám, ďakujem 🙂

bibg
autor
7. dec 2019

@bibg myslím, že nič 😏 horný je zo včera a spodný dnes ráno.

stanka1311
8. dec 2019

@bibg to mi je ľúto, vyzerajú že nič nezúfaj, my sme sa snazili od mája po MA v, a až teraz, doktorka bola zo mňa zúfalá, nechcela veriť že bez liekov som otehotnela, ale prečo máš takú vysokú sliznicu, ja som mala práveže naopak veľmi nízku, drzim palce, nabudúce to určite vyjde, daj prosím vedieť, budem rada a drzim palce

bibg
autor
8. dec 2019

@stanka1311 tak ten spodný je dnes ráno. Keď sa lepšiem pozriem aj vidím druhu čiarku. Uvidíme další si spravím až v utorok 🙂 dám vedieť potom

stanka1311
8. dec 2019

@bibg máš pravdu na spodnom po priblizeni priblizeni je nejaký ružový pásik ✊

bibg
autor
8. dec 2019

@stanka1311 asi z toho nič nebude začala som krvácať.

stanka1311
8. dec 2019

@bibg tak nech sa nabudúce zadarí, budem na teba myslieť 😢

bibg
autor
8. dec 2019

@stanka1311 ďakujem 🙂 nabudúce snáď 🙂 držím palce nech to tebe vide 😊

stanka1311
8. dec 2019

@bibg ďakujem a za tie tri týždne sa ozvi, a pevne verím, že sa vám zadarí, a od fotíš pozitivny testik😉😉😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre