Uchytilo sa?

stanka85
5. nov 2013

ahojte baby, chcela by som sa spýtať, aké ste mali pocity pri druhom tehotenstve po potrate?? ja som pomaly tri mesiace po potrate , v piatok sme skusili ( začinali mi plodné dni) a od soboty večera mám taký divný tlak v podbrušku a citim vaječníky, v pondelok som chytila také slabšie krče do podbruška, a dnes sa mi trošku toči hlava a stále citim vaječniky ... neviem čo to znamená, lebo prvé tehotenstvo som vôbec necitila až kým mi nemeškala mrcha... myslite že by som to tak skoro citila ak sa uchytilo??

matabah
5. nov 2013

ja som bola v januári na kyretáži a potom v apríli sme skúšali,lebo medzitým ešte som dala von mandle atd. no a v máji nám to vyšlo,že sa druhé uchytilo a mala som aj takéto pocity,no tažko povedat,či sú to príznaky,lebo takto som sa cítila aj počas plodných dní...určite sú aj toto príznaky,tak tomu ver,že to víde a držím palce...ale ak to náhodou nebude,tak dobré znamenie,že cítiš tie plodné dni a určite sa čoskoro podarí...hlavne bud v klude a teš sa na to,čo príde 😉 😉 😉
a ešte pri tom prvom tehu som sa cítila úplne inak,ako pri druhom..vtedy som sa cítila taká bublinka zo začiatku,ale pri tomto už nie,ani by som nebola tak skoro vedela,keby nemešká ms...tak vela štastia!!!

moukuska
5. nov 2013

ahoj, podla mna citis ovulaciu. ja som tiez po kyrete zacala viac citit ovulku a mala podobne stavy ako ty. nemyslim, ze tehu priznaky je uz tak skoro citit. ale to neznamena, ze sa nezadarilo, drzim palce 😵

borkavan
5. nov 2013

skôr je to ovulácia toto. Ja som to mala tak prvý krát po kyrete. Presne takto som cítila ovulku. Takže ak ste mali sex, tak gratulujem potíšku, možno to vyjde. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre