Ukáže ovulačný test tehotenstvo?

15monca151
6. máj 2014

Ahojte dievcata,prosim vas mam taku otazku....14 dni uzivam inofolic na podporu otehotnenia....zacala som od 2ci3 DC....ovulaciu som mala skorej ako obvykle....pozorovala som hlien uz nejaky 8 DC priblizne,ale nedavala som tomu nejaky vyznam,lebo Som si myslela ze sa mi to zda,ked som uz mala mat zaciatok plodnych dni tak som si robila ovulacny test ... testovacia ciarka bola slabsia ako kontrolna a na dalsi den bola zasa slabsia....takze,ak som to Dobre pochopila tak ovulacia bola skorej ako som mavala nie? Nikdy som si ovu test nerobila,teraz prvy meat ,preto sa pytam 🙂 no ale co som chcela,tento mesiac sme sa snazili riadne takze ovulku sme trafili lebo sme sa snazili aj v tych dnoch ako som pozorovala hlien....uz vyse tyzdna ma pobolieva podbrusko ako by som mala mat MS ale ta ma byt az bud.tyzden,mala som aj kyselinu stupnutu v puse a taky biely povlak na posve,vobec to nesvrbelo ani nepalilo a potom som Mala tak dva dni vytok nabelany,bez zapachu....chcela som sa spytat,ze ci by ovu test ukazal tehotenstvo,ze vlastne som kdesi citala,ze je aj hladila LH vyssia,lebo na tehu test je este skoro kedze MS mam az na bud.vikend.....Dakujem vam za vsetky rady 🙂

veronika1603
15. máj 2017

@avigen to je normalne na zaciatku tehu.to sa maternica pripravuje a tak.a uz tomu mozes verit.si tehotna.😁😉

zzuuzana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lia23
2. jún 2017

@zzuuzana je to negativne...ale mna by zaujimalo ako si zistila ze si tehu (kedze to uz mas v blogu zaznacwne) ked si len 6dpo...

zzuuzana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lia23
2. jún 2017

@zzuuzana ahaa..no pri urcovani tehu ma byt rovnako tmava alebo tmavsia ako testovacia...LH sa v tele nachadza pocas cwleho cyklu cize palicku ukaze vzdy...treba pockat do ms a potom.urobit tehu test

nikamotylova
4. júl 2017

Ahoj.Mne na narodeniny 29.juna mali dojst Ms...no nic nic tak len tak dom si test spravila v sobotu jrden druhy a treti a je to tam❤No a dnes zo srandy ovulacny a ciarky boli take silné 🤣

oksik641
13. mar 2018

Čaute mam taku otazku omylom som si kupila ovulacne testy namiesto tehotenskych . Moze mi ukazat aj ovu test ze som tehotna

veronika1603
13. mar 2018

@oksik641 ano moze. Ak cakas menzes a naozaj nemas mat ovulaciu tak gratulujem

honey7777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika1603
9. apr 2018

@honey7777 myslim ze ti mozem gratulovat👏😁

honey7777
9. apr 2018

@veronika1603 ozaj si myslíš, že by to mohlo byt ono? Len prečo ten tehu test ani miniducha nehodil 🤔 už 2 roky sa pokúšame o mimco a tento mesiac nas čaká konzultácia v car tak tomu vôbec nerozumiem

veronika1603
9. apr 2018

@honey7777 ono to tak byva,ked uz sa chystate riesit oplodnenie tak sa to podari....bud si vynimka a budes mat teraz ovulaciu preto ten test alebo tehu...skye test si si robila? 10tkovy?

honey7777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika1603
9. apr 2018

@honey7777 nemas fotku toho testu?

honey7777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janula12345
9. apr 2018

@honey7777 mne tiez najprv ukazal uz dva krat ovu test skor ako tehu. Tehu bol cisty uplne a ovu bola druha ciarka asi ako ty. Cca za dva dni na to uz bol aj tehu test pozit. Myslim ze sa mozes potichucky tesit🙂

veronika1603
9. apr 2018

@honey7777 velmi velmi jemne nieco vidím.su to testy z netu?tie moc dobre podla mna neukazuju,kup pepino test,ten je super aj lacny.mne pekne ukazal 12dpo

honey7777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika1603
9. apr 2018

@honey7777 ako hovorim kup zajtra iny test a pozajtra rano sprav novy a cakame výsledok.ja som sa snazila ontehu rok ale aj to mi stačilo uz som bola na nervy.drzim palce silnoooo

janula12345
9. apr 2018

@honey7777 kup tehu test a rano cikaj 🙂 a posli potom foto. Podla mna budu 2 ciarky isto🙂 drzim palceky.

veronika1603
9. apr 2018

@honey7777 zakon schvalnosti...zacala si riesit car tak to mozno vyšlo

honey7777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika1603
9. apr 2018

@honey7777 neboj nadej tam je...uz len kvoli tomu ako vyzeraju ovulacne.neboj sand to vyšlo

honey7777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bibih
9. apr 2018

@honey7777 podla mna uz aj tehu test ukaze, ked ovu tak pekne 🙂 drzim palce velmi. Daj potom vediet 🙂

veronika1603
9. apr 2018

@honey7777 nerob predcasne zavery...zajtra uvidime😊

honey7777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
honey7777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bibih
9. apr 2018

@honey7777 ale ja velmi verim, ze bude dovod na radost. Neverim, ze by si mala ovulku a o dva dni mrchu. No ved budeme mudrejsie, ked si pozajtra hned rano urobis testik. Drzim silno palce! ✊️🙏

honey7777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre