Ukáže ovulačný test tehotenstvo?

15monca151
6. máj 2014

Ahojte dievcata,prosim vas mam taku otazku....14 dni uzivam inofolic na podporu otehotnenia....zacala som od 2ci3 DC....ovulaciu som mala skorej ako obvykle....pozorovala som hlien uz nejaky 8 DC priblizne,ale nedavala som tomu nejaky vyznam,lebo Som si myslela ze sa mi to zda,ked som uz mala mat zaciatok plodnych dni tak som si robila ovulacny test ... testovacia ciarka bola slabsia ako kontrolna a na dalsi den bola zasa slabsia....takze,ak som to Dobre pochopila tak ovulacia bola skorej ako som mavala nie? Nikdy som si ovu test nerobila,teraz prvy meat ,preto sa pytam 🙂 no ale co som chcela,tento mesiac sme sa snazili riadne takze ovulku sme trafili lebo sme sa snazili aj v tych dnoch ako som pozorovala hlien....uz vyse tyzdna ma pobolieva podbrusko ako by som mala mat MS ale ta ma byt az bud.tyzden,mala som aj kyselinu stupnutu v puse a taky biely povlak na posve,vobec to nesvrbelo ani nepalilo a potom som Mala tak dva dni vytok nabelany,bez zapachu....chcela som sa spytat,ze ci by ovu test ukazal tehotenstvo,ze vlastne som kdesi citala,ze je aj hladila LH vyssia,lebo na tehu test je este skoro kedze MS mam az na bud.vikend.....Dakujem vam za vsetky rady 🙂

vera_42
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
drnisavargova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ereska
29. nov 2018

@drnisavargova a tam kde máš vyznačené ovulácia bola či nie??? Aké boli vtedy testy ?? Kľudne môžeš mať ovulaciu neskôr ja mávam na 42-44dc a tento mesiac na ,23-24 DC bola ovulácia no tak držím päste ja som mala takýto test poobede o 14:00 a o 18:00 už bol pozitívny

drnisavargova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ereska
29. nov 2018

@drnisavargova 14 dní po ovulacii

7ovecka7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
7ovecka7
6. jan 2019

Ahoj baby, neviem či tu ešte niektorá z vás je, ale skusim. Myslite , že by mohlo ísť otehotenstvo ? Mala som doma iba jeden tehotenský a na ňom bolo vidieť len okom ducha, na foto nie.... ale náznaky tehotenstva nejaké sú, hlavne ospalosť a bolesť hlavy... Vždy keď prídem z práce, musím si na chvíľu pospať, lebo som úplne vyšťavená. Do ms mám ešte asi 4 dní. Fotene asi 2 min po namočení, hneď sa tam tá druhá zobrazila a ovulaciu momentálne určite nemám.
Mám syndróm lepivych doštičiek a musím si pichať injekcie. Ale až po pozitívnom tehu teste, tak chcem vedieť čo najskôr či som alebo nie som 🙄

veronika1603
6. jan 2019

@7ovecka7 vyzerá to nájdene...mne napr. 2dni pred očakávanou ms ukázal test pepino pekne čiarky. Tak ešte počkajte a spravte znova test. Ten predtým bolo asi skoro robit

7ovecka7
6. jan 2019

@veronika1603 ďakujem za odpoveď 🙂 skúsim ešte v utorok urobiť tehotenský, snáď to konečne (do tretice ) vyjde 😊

veronika1603
6. jan 2019

@7ovecka7 držím. Palce..... Dajte vedieť pootm

7ovecka7
10. jan 2019

@veronika1603 ahoj, vyzerá že ms sa spúšťa 😞 tak asi to bol plany poplach a ten pozitívny ovu test nechápem 😁 pretože na ďalší deň bol už negatívny. Žeby som mala tak neskoro ovulaciu? 😲

veronika1603
10. jan 2019

@7ovecka7 cyklus mávaš pravidelný? Viem ze ovulácia môže byť hocikedy a stáva sa ze aj pred MS aj tesne po. Takže mohlo byt

7ovecka7
10. jan 2019

@veronika1603 mávala som +/- ,no od operácie (mimomaternicové v septembri ) som bola v novembri na vyvolavacku lebo sa im nechcelo a potom som bola v decembri na hysteroskopiu a po nej som krvácala (nie špinila ako vacsina báb ) takže to bola zrejme ms. A teraz prišla na 28 DC

veronika1603
10. jan 2019

@7ovecka7 už máš normlane ms? Spustila sa?

7ovecka7
11. jan 2019

@veronika1603 áno, spustila :( nevadí, tento mesiac skúsime iui, nakoľko mám už iba 1 vajíčkovod a snažíme sa cez 3 roky.

martinkaq
10. mar 2019

U mna funguje ovu test ako tehotensky

gabikamicka
28. apr 2019

Áno ukáže pred troma rokmi som testovala tehu ovu testom dnss mám dvoj ročnú princeznú od zajtra testujeme zasa ovu testom

sindy1830
30. apr 2019

Ahojte kocky čo myslite. Ovu som mala 13 apríla 19 apríla som krvacala trvalo to pár hodin MS mám dostať vo štvrtok. Našla som doma ovu test tak Som ho skúsila keďže som sa Dočítala že aj ovu test môže ukázať tehotenstvo. Posledná foto je s piateho dňa čo som krvacala to som testovala skoro

veronika1603
30. apr 2019

@sindy1830 vyzerá to nádejne.... Už môžeš aj tehu stest skúsiť

sindy1830
30. apr 2019

@veronika1603 budem testovať vo štvrtok s tehu testom. Len som chcela vedieť či je naozaj pravda že aj ovu test ukáže tehotenstvo. A aj to že nám už po ovu a test mi ukázal dve silne čiarky

veronika1603
30. apr 2019

@sindy1830 áno ukáže..... 😀

monika446
10. sep 2019

Ahojte chcem sa opýtať... 3 dni po sebe si skusam robit ovu testy .. mam uz 24DC v nedeľu by som mala dostať ms... niekde som tu čítala že aj ovu ukáže tehotenstvo ak bude čiastka silniet a nakoniec bude silnejsia ako kontrolna... myslíte že to tak môže byť?

ereska
10. sep 2019

@monika446 áno môže ale robí sa v tehotenstve z ranného moču aj ovu test robila si ráno ?

monika446
10. sep 2019

@ereska nie ovu som si vzdy robila poobede a 2 hodky pred som nepila.. v letaku pisu ze na ovu ne i dobrí ranný moč tak neviem...

veronika1603
10. sep 2019

@monika446 keď zisťuje ovulácny tehu tak z ranného moču. Vyskúšaj. Ale je to možné... Držím palce

nikuska1911
29. dec 2019

Ahojte. Mam otazku. 16.11.som mala poslednu ms a nemam 28 dnovy cyklus ale aj 40. No ms nikde a tak som si spravila ovu testy nemam.ine doma a najskor bol.duch a ciarka silnie. Mozem byt aj tak tehotna?

ereska
29. dec 2019

@nikuska1911 buď si tehotná alebo sa ti blíži ovulácia

veronika1603
29. dec 2019

@nikuska1911 môžeš... Skus tehu test

juditkacharlotte
20. jan 2020

Co poviete na tento test meska mi 9 den.

veronika1603
20. jan 2020

@juditkacharlotte tehu test? Jasne pozitívny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre