Ukáže ovulačný test tehotenstvo?

15monca151
6. máj 2014

Ahojte dievcata,prosim vas mam taku otazku....14 dni uzivam inofolic na podporu otehotnenia....zacala som od 2ci3 DC....ovulaciu som mala skorej ako obvykle....pozorovala som hlien uz nejaky 8 DC priblizne,ale nedavala som tomu nejaky vyznam,lebo Som si myslela ze sa mi to zda,ked som uz mala mat zaciatok plodnych dni tak som si robila ovulacny test ... testovacia ciarka bola slabsia ako kontrolna a na dalsi den bola zasa slabsia....takze,ak som to Dobre pochopila tak ovulacia bola skorej ako som mavala nie? Nikdy som si ovu test nerobila,teraz prvy meat ,preto sa pytam 🙂 no ale co som chcela,tento mesiac sme sa snazili riadne takze ovulku sme trafili lebo sme sa snazili aj v tych dnoch ako som pozorovala hlien....uz vyse tyzdna ma pobolieva podbrusko ako by som mala mat MS ale ta ma byt az bud.tyzden,mala som aj kyselinu stupnutu v puse a taky biely povlak na posve,vobec to nesvrbelo ani nepalilo a potom som Mala tak dva dni vytok nabelany,bez zapachu....chcela som sa spytat,ze ci by ovu test ukazal tehotenstvo,ze vlastne som kdesi citala,ze je aj hladila LH vyssia,lebo na tehu test je este skoro kedze MS mam az na bud.vikend.....Dakujem vam za vsetky rady 🙂

veronika1603
8. jún 2020

@kikusha2212 jasne ze je... Drzim palce... Za 3 dni môžte aj tehu skúsiť 😁

mattkapd
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mattkapd
24. jún 2020

Ovulacny test pozitívny som 28DC mávam tak 32 DC.. Tehotenský test negatívny.. Že by sa mi ovulácia tak posunula?

julinkata
24. jún 2020

@mattkapd podľa mňa bude o pár dni pozitívny aj tehotenský..

mattkapd
24. jún 2020

@julinkata no veru potešilo by ma to riadne uvidím skúsim tehotenský test zas tak o 4 dni

julinkata
24. jún 2020

@mattkapd mne ukázal ovu pozitív na 28DC cyklus som mávala sice 28, o 2 dni ukázal aj tehotenský.. testovala som ráno, držím palce! Viem, aka je to radosť 😉

veronika1603
24. jún 2020

@kikusha2212 ako si dopadla? Si tehu?

kikusha2212
25. jún 2020

@veronika1603 nie som. Neudrzalo sa.

kristinagaborova
25. júl 2020

Ahojte baby , chcem sa opýtať kúpila som ovulacny test vyskočili dve paličky ,ale urobila som normálny test tehotenský a ukázala mi jedna palička . 😏Som zmätená , pretože ovulacne testy som spravila 7a na každom dve paličky tak neviem 🤦. Ďakujem krásne za odpoveď.

marvin1234
25. júl 2020

@kristinagaborova dve palicky na ovulacnom mas skoro cely cyklus. Ovulacny test je pozitívny iba ak sú ciarky rovnako tmavé, ideálne ak je testovacia tmavsia než kontrolná.

kristinagaborova
26. júl 2020

@marvin1234 , tak vyšlo mi toto . Nevyznám sa v tom 😏. A neviem ako to mám brať . Pre istotu ešte počkám na dni .

julinkata
26. júl 2020

@kristinagaborova záleží aj na tom, ktorý den cyklu si.. takto to ťažko komentovať 😉

julinkata
26. júl 2020

@kristinagaborova ale myslím, že je pozitívny, takže ak máš tesne pred MS, môžeš byť tehotná..

kristinagaborova
26. júl 2020

@julinkata mrcha má prísť začiatkom augusta 😏som zmätená , lebo neviem ako to mám brať pretože ovulacne testy som urobila 7 a všetky dve paličky , predvčerom som urobila jeden test normálny (nie digitálny) a vyšla jedna palička 🤦, preto sa pýtam skúsenejších .

marvin1234
26. júl 2020

@kristinagaborova môže byť, že si tehotná, držím palce. Mne napríklad čínske tehotenské testy ukázali skoro o týždeň skôr než tu dostupné, neviem aké máš ovulačné, ale môže sa stať, že ten to zachytil a tehu ešte nie.

julinkata
26. júl 2020

@kristinagaborova tak to vyzera nádejne.. skús o pár dni tehotenský..

kristinagaborova
26. júl 2020

@julinkata čiže je možné,že ovulacny test mi môže potvrdiť tehotenstvo ?

julinkata
26. júl 2020

@kristinagaborova ano samozrejme, mne ukázal jasne pozitiv den pred ocakavanou MS. A o 2 dni bol jasne pozitívny aj tehotenský.. držím palce! 🙂

kristinagaborova
27. júl 2020

Ďakujeeem krásne , dúfam , že to tak bude 😍. Určite dám vedieť .

julinkata
27. júl 2020

@kristinagaborova ok som zvedavá a prajem Ti to 🙂

jarkam721
28. aug 2020

Ahojte. Ja mam takýto ovulacny. Robený dnes. Som 24dc. Bazalna teplota 36.8. Cykly mam 27-29. Tehu test zatial negat. Co myslite? Ďakujem za odpovede.

noemikatka
28. aug 2020

@jarkam721 nie je pozitívny 😔

jarkam721
28. aug 2020

@noemikatka nič nové. Už ma ani nebaví snažiť sa. Alebo niečo očakávať.

jarkam721
28. aug 2020

@noemikatka inak zaujímavé. Kamoška mala na ovulacnom slabého ducha a o 5 dní jej tehu test ukázal tehu. Hm 👌

noemikatka
28. aug 2020

@jarkam721 drzim palce

julinkata
29. aug 2020

@jarkam721 ak by to malo byt tehu, mala by byt čiarka silnejšia už v týchto dňoch, rovnako silná alebo silnejšia než kontrolná.. rovnako držím palce.. 🙂

jarkam721
29. aug 2020

@julinkata ovulacne testy rovnakej značky. Hore na foto včerajší dole na foto dnešný. Mne sa zdá ze je silnejšia testovacia čiarka než včera. Hm uvidíme co z toho bude.

noemikatka
29. aug 2020

@jarkam721 uvidíš keď ti zaschne či je silnejšia

jarkam721
29. aug 2020

@noemikatka tieto fotky boli robene keď testy už boli suché. 2.9. Idem na gynekológiu na preventívnu tak uvidíme co zistia /nezistia. Ale bábätku by som sa moooooc potešila.

noemikatka
29. aug 2020

@jarkam721 drzim palce ✊🤰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre