Ukáže ovulačný test tehotenstvo?

15monca151
6. máj 2014

Ahojte dievcata,prosim vas mam taku otazku....14 dni uzivam inofolic na podporu otehotnenia....zacala som od 2ci3 DC....ovulaciu som mala skorej ako obvykle....pozorovala som hlien uz nejaky 8 DC priblizne,ale nedavala som tomu nejaky vyznam,lebo Som si myslela ze sa mi to zda,ked som uz mala mat zaciatok plodnych dni tak som si robila ovulacny test ... testovacia ciarka bola slabsia ako kontrolna a na dalsi den bola zasa slabsia....takze,ak som to Dobre pochopila tak ovulacia bola skorej ako som mavala nie? Nikdy som si ovu test nerobila,teraz prvy meat ,preto sa pytam 🙂 no ale co som chcela,tento mesiac sme sa snazili riadne takze ovulku sme trafili lebo sme sa snazili aj v tych dnoch ako som pozorovala hlien....uz vyse tyzdna ma pobolieva podbrusko ako by som mala mat MS ale ta ma byt az bud.tyzden,mala som aj kyselinu stupnutu v puse a taky biely povlak na posve,vobec to nesvrbelo ani nepalilo a potom som Mala tak dva dni vytok nabelany,bez zapachu....chcela som sa spytat,ze ci by ovu test ukazal tehotenstvo,ze vlastne som kdesi citala,ze je aj hladila LH vyssia,lebo na tehu test je este skoro kedze MS mam az na bud.vikend.....Dakujem vam za vsetky rady 🙂

cammeronka
30. jan 2016

14dpo a 29 dc, zajtra necakam ms, zeleny je ovutest

rozalianda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
humlice1
18. jún 2016

Zdravím dámy,mám dotaz a chtěla bych vás poprosit o váš názor na tuto fotku se třemi těhotenskými testy.
Úplně vpravo je první dělaný předevčírem. Uprostřed včera a Úplně vlevo je dělany dnes a zkušební čárka je slabší. Vše je dělaný při ovulaci dodám dále také to,že dva zprava jsou delané né z ranní moči. Z ranní moči je ten vlevo. Dodám i to,že mám bílé hleny - nepáchnoucí,nesvědivé atd.. Mám velmi citlivé prsa,jsem stále unavená,jsem citlivá -úzkosti.. a také jsme s přítelem spozorovali,že jím častějc tedy silné a nepříčetné chutě. Ms jsem měla 5 dní s velmi nepříčetnými bolestmi a nebyla to normální ms,ale sražené kusy krve. Další ms bych něla mít cca za 10 dní. Prosím poraďte děkuji moc.

evelin87
18. jún 2016

ahoj.tak skus si urobit este daky test. nechcem strašiť,ale nie je dobre mat MS tak ako opisuješ a ani este nemala byt..objednaj sa k doktorovi pre istotu.drzim palce a ked tak napis ✊🏻

martuska90
18. jún 2016

@humlice1 zial u mna to takto vyzeralo po potrate:(
Nechcem ta samozrejme vystrasit..kazda sme ina ;) ale poz.test 10dni pred MS sa mi tieeez nepozdava...urcite treba ist dokimu..
Drzim palce

veronika1603
18. jún 2016

@humlice1 niesu toto ovulacne testy?

kristinka95
23. aug 2016

Ahojte baby skusala som ovulacny teraz pred mrchou a vysoel takto. Nikdy pred tym mi ziadny ovulacny neukazal dve ciarky. A teraz ano ale ta jedna je nejaka divna neviem ci to mam brat ako ze je to chybny test alebo sa nieco rysuje . Dakujem za odpovede

mausy21
23. aug 2016

@kristinka95 ak by bol len pozitivny by mohlo ist otehotenstvo..ty ho mas negativny.preco neurobis tehu test?

emakiki
23. aug 2016

@kristinka95 tento je chybny, skus iny alebo tehotensky...toto nie su dve ciarky...

kristinka95
24. aug 2016

@emakiki dnes rano som skusila aj tehotensly ak ovu ... na tehotenskom nic a na ovu slaba druha ciarka uz tam kde ma byt. Tak som z toho zmatena

emakiki
24. aug 2016

@kristinka95 a kolko si DPO alebo DC?

nivea777
24. aug 2016

@kristinka95 na ovu teste skoro vzdy druha ciarka..LH mas v sebe cely cyklus .ta ciarka musi byt silna ako kontrolna alebo este silnejsia,az potom sa da povazovat za pozitivny

emakiki
24. aug 2016

@nivea777 u každého inak, ja som mala slabunko požiť tehot. a ovulacny bol výrazne silnejší, ale nie ako kontrolná alebo viac.. takto sa to zisťuje pri ovulacii, pri zisťovaní tehu ovulacnymi testami musí postupne silnieť a pokiaľ nie je slabulinka tak sa dá považovať sa pozitívny.. keď už je ovulacny taký silný ako kontrolná, vtedy uz musí byť na tehotenským parádna ciarka...

kristinka95
24. aug 2016

@emakiki teraz by som mala byt 10dpo. No snad bude silniec a coskoro sa zjsvy aj na tehu teste

emakiki
24. aug 2016

@kristinka95 tak už by to malo byť vidieť, ale nezúfajte, skus este o dva dni, niekomu ukáže neskôr a niekomu ovulacny test nezachyti HCG alebo si skoc kúpiť tehotenský a budeš mať istotu...

kristinka95
24. aug 2016

@emakiki tehotenskych a ovulacnych mam dost testov. Len ten tehu nejako ciarku zatial neukazuje len ovu ukazal dnes

veronika1603
24. aug 2016

@kristinka95 ovu ukaze vzdy ciarku....ale pokial nieje rovnako silna alebo este silnejsia ako kontrolna tak ako keby tam ani nebola...je negativny aj ked tam je slaba ciarka. Ta tam je VZDY

kristinka95
24. aug 2016

@veronika1603 mie je pravda . Mne ovulacny neulazal nikdy ciarku a mohla som testovat od zaciatku az po koniec poroste neukazal. Preto mi to je divne ze teraz tam je. Stale mam tie iste testy

emakiki
24. aug 2016

@veronika1603 ako som napísala u každého inak, ja som sa už netestovala a ty porovnavas zisťovanie ovulacie so zisťovanie tehotenstva a to je úplne iné... anj mne niekedy ovulacny neukazal druhu čiarku, to že tebe ukáže vždy, neznamená, že tak ukáže každému...

emakiki
24. aug 2016

Natestovala nie netestovala...

mausy21
24. aug 2016

@humlice1 to su ovu testy nie tehu😕

sibalka21
24. aug 2016

@kristinka95 je uplne jedno ci si mala predtym ciarky alebo nie, tento je negativny, ak nieje chybny.... Aby si ovu testami zistila ze si tehu, musela by si testovat niekolko dni za sebou a ciarka by musela byt rovnako silna ako kontrolna, resp. musela by si mat pozitivne ovu testy niekolko dni.... Z jedneho testu to urcite nezistis

kristinka95
24. aug 2016

@sibalka21 a uz viem tento je chybny .. rano som robila dalsi a ciarka druha je tam kde ma byt. Uvidime ci bude aj dalej dve ciarky na teste

emakiki
24. aug 2016

@kristinka95 daj aj foto toho druhého testu

emakiki
24. aug 2016

@sibalka21 ja som zistila z jedného a tehu mi to potvrdil 😉

ereska
22. sep 2016

Chcem sa opytat ked ste zistovali tehotenstvo ovulacnymi testami pouzili ste ranny moc?

evelin87
22. sep 2016

ereska nie poobede o 16

gabikamicka
29. sep 2016

Ahojte po ovulacii uz mam 3 dni a Ovu testy vyšli takto ako to mam brat?tie modré su tehotenske ajj ked myslim ze je skoro

gabikamicka
29. sep 2016

Čiže ak bude tmavnut Ovu moze to byt tehu?

sibalka21
29. sep 2016

@gabikamicka to mas ake testy? bo na tom spodnom nieco vidno aj ked si myslim ze je strasne skoro 3 dni po ovu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre