Ukáže ovulačný test tehotenstvo?

15monca151
6. máj 2014

Ahojte dievcata,prosim vas mam taku otazku....14 dni uzivam inofolic na podporu otehotnenia....zacala som od 2ci3 DC....ovulaciu som mala skorej ako obvykle....pozorovala som hlien uz nejaky 8 DC priblizne,ale nedavala som tomu nejaky vyznam,lebo Som si myslela ze sa mi to zda,ked som uz mala mat zaciatok plodnych dni tak som si robila ovulacny test ... testovacia ciarka bola slabsia ako kontrolna a na dalsi den bola zasa slabsia....takze,ak som to Dobre pochopila tak ovulacia bola skorej ako som mavala nie? Nikdy som si ovu test nerobila,teraz prvy meat ,preto sa pytam 🙂 no ale co som chcela,tento mesiac sme sa snazili riadne takze ovulku sme trafili lebo sme sa snazili aj v tych dnoch ako som pozorovala hlien....uz vyse tyzdna ma pobolieva podbrusko ako by som mala mat MS ale ta ma byt az bud.tyzden,mala som aj kyselinu stupnutu v puse a taky biely povlak na posve,vobec to nesvrbelo ani nepalilo a potom som Mala tak dva dni vytok nabelany,bez zapachu....chcela som sa spytat,ze ci by ovu test ukazal tehotenstvo,ze vlastne som kdesi citala,ze je aj hladila LH vyssia,lebo na tehu test je este skoro kedze MS mam az na bud.vikend.....Dakujem vam za vsetky rady 🙂

kristina2015
17. nov 2020

Žienky 4 dni po ovu ? Môže byť pozit ovu test? Čiarka je slabunka

evita2176
17. nov 2020

@kristina2015 ovu test ukazuje stale 2 ciarky. Len ked sa blizi ovu ciarka tmavne,popripade ak budes tehu ciarka bude tiez pozitivna

simonka121
18. nov 2020

Dobrý večer to naozaj môže ovulacny test ukázať tehotenstvo????Nikdy som si ovulacny test nerobila až teraz posledný týždeň som skúsila.... silnejšie čiarky som mala zhruba pred 5 dňami.... teraz to vyzerá takto...ovulacny test z dnešného dňa.....nie je to síce ranný moč......

simonka121
18. nov 2020
kristina2015
18. nov 2020

@simonka121 vraj áno ja som ten vyššie tiež nerobila z ranného moca. Skús tak 2 dni pred MS a z ranného. Mne už aj teplota dole vyskočila na 37,5- po ovu mám už 5 dni ,klasický na cele mám 37 už druhý deň tak snáď to nie je zápal .

marvin1234
18. nov 2020

@simonka121 mne ukázal, ale bol mega silno pozitívny. Testovacia čiarka sa ukázala okamžite jak sa dotkol test moču takmer a bola omnoho omnoho tmavšia, než kontrolná.

marvin1234
18. nov 2020

@simonka121 ale vtedy ukázal vzápätí pekne už aj tehotenský teda. Taký ovulačný ako na foto som mala kedykoľvek počas cyklu bežne.

simonka121
18. nov 2020

@marvin1234 no ja som také silnejšie čiarky už mala na ovu teste....no tehotenský test bol zatiaľ negatívny...

stefania100
27. dec 2020

@karmela Dievcata mozem sa opytat z ranneho mocu som si robila ovulacny test a druha ciarka bola takmer rovnako silna ako testovacia....ale ked som test robila poobede, tak ciarka sa ukazala ovela slabsia 😔 moze byt vysledok z ranneho mocu spravny? 🤷‍♀️

karmela
27. dec 2020

@stefania100 z ranného mocu by sa ovulacny testik robiť nemal.Môže skresľovať najlepšie je medzi 9:00-18:00 robiť testik aj dva 3x denne sa odporúča ak máš dosť ovu testikov.

stefania100
27. dec 2020

@karmela Dakujem krasne za rychlu odpoved 🤗 priblizne 14 dni si robim OT poobede a vzdy bol vysledok negativny tak dnes rano som skusila....az som poskocila lebo konecne bola aj druha ciarka tmava....ale pravdepodobne vysledok nie je smerodajny 😔 bojim sa, ze nemam ovulaciu 😪

karmela
27. dec 2020

@stefania100 ono niekedy treba robiť aj dva x do dňa,treba zistiť kedy sú testiky silnejšie.Niekedy žena ani nestihne otestovať vrchol ovu.Skús sa riadiť aj telom,nápr:pred ovu je to hlien plus môžu byt pichanie v podbrušku,už vtedy by som sa snažila o babo.Držím prsty.A pred testovaním nepit vodu aspoň 1-2h

stefania100
27. dec 2020

@karmela Dakujem budem skusat ☺ prajem vsetko dobre v Novom Roku najma vela zdravicka 😇

karmela
27. dec 2020

@stefania100 napodobne hlavne nech sa čím skôr zadarí 😊

karmela
27. dec 2020

@stefania100 od ktorého dňa cyklu sa reaguješ? Máš pravidelný cyklus? Ak tak aký dlhy ?

stefania100
28. dec 2020

@karmela Tal dnes poobede to vyzera lepsie 🤗

karmela
28. dec 2020

@stefania100 no tak ten je super 😊 kolky dc si

stefania100
29. dec 2020

@karmela Ahojik, prvy den mc bol 08/12 tak 21 dc 🤗

karmela
29. dec 2020

@stefania100 a aký dlhy mávaš cyklus?

stefania100
29. dec 2020

@karmela Zvykla som mat tych 30 dni....ale teraz viac 32- 35 dni 😔

karmela
29. dec 2020

@stefania100 nevadí sa posunula ovu hlavne že ju máš 😊 zadarí sa čoskoro.A testuj ak tak od 15-16dc ovulku do 20-21 😉 držím prsty

stefania100
30. dec 2020

@karmela Dakujem 😘 verim, ze sa aspon raz este zadari, v septembri som bohuzial presla MA v 11. tyzdni 😢 a mam tiez 43 rokov😔 ale stale verim 😘

karmela
30. dec 2020

@stefania100 tak to má mrzí😔hlavne nech sa zadarí a už šťastlivo až do pôrodu.

stefania100
30. dec 2020

@karmela Dakujem 💗

barborkakr
27. okt 2021

ahojte baby co poviete? Prvy x skusam ovu testy prve dva su predvcerom robene treti vcera stvrty dnes..styk bol predvcerom, teda ovulka je?💪🏻🙏🏻😊

ereska
27. okt 2021

@barborkakr ked mas pozitivny ovulacny test tak ovulka pride zhruba do 24 az 48 hodiiin

barborkakr
27. okt 2021

@ereska ale koniky vydrzia dlhsie zit? (Spermie)

barborkakr
27. okt 2021

@ereska tak este dnes skusime🥰

ereska
28. okt 2021

@barborkakr ano mozu aj 5 dni cca podla prostredia

ereska
28. okt 2021

@barborkakr bazalnu teplotu nemerias? Ta je dobra v kombinacii s testami po ovulacii vzdy vstupne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre