Ukáže ovulačný test tehotenstvo?

15monca151
6. máj 2014

Ahojte dievcata,prosim vas mam taku otazku....14 dni uzivam inofolic na podporu otehotnenia....zacala som od 2ci3 DC....ovulaciu som mala skorej ako obvykle....pozorovala som hlien uz nejaky 8 DC priblizne,ale nedavala som tomu nejaky vyznam,lebo Som si myslela ze sa mi to zda,ked som uz mala mat zaciatok plodnych dni tak som si robila ovulacny test ... testovacia ciarka bola slabsia ako kontrolna a na dalsi den bola zasa slabsia....takze,ak som to Dobre pochopila tak ovulacia bola skorej ako som mavala nie? Nikdy som si ovu test nerobila,teraz prvy meat ,preto sa pytam 🙂 no ale co som chcela,tento mesiac sme sa snazili riadne takze ovulku sme trafili lebo sme sa snazili aj v tych dnoch ako som pozorovala hlien....uz vyse tyzdna ma pobolieva podbrusko ako by som mala mat MS ale ta ma byt az bud.tyzden,mala som aj kyselinu stupnutu v puse a taky biely povlak na posve,vobec to nesvrbelo ani nepalilo a potom som Mala tak dva dni vytok nabelany,bez zapachu....chcela som sa spytat,ze ci by ovu test ukazal tehotenstvo,ze vlastne som kdesi citala,ze je aj hladila LH vyssia,lebo na tehu test je este skoro kedze MS mam az na bud.vikend.....Dakujem vam za vsetky rady 🙂

barborkakr
28. okt 2021

@ereska nemeriam, velmi som to neriesla, len mala ze chce braceka, citila som ovulku, isla som kupit len tak testy a sup

barborkakr
23. nov 2021

@salota toto presne mam ja teraz cakam na testy z krvi, ak vyjdu pozitivne kedy si prosim otehotnela? Pred tou menstruaciou?

ragaca
5. feb 2022

Chcela by som sa spitat či je dobré robiť si ovulacne test po menštruácii.dakujem

noemikatka
6. feb 2022

@ragaca ak citite ovulaciu a neviete kedy nastane kľudne aj hneď po ms si robte ovu testy 😉 ja napríklad mám dnes 8dc a cítim vaječník 🙈žena nikto nevie

saska697
25. apr 2022

Je tu niekto?🙏😉

saska697
25. apr 2022

Kocky ale ak si robíte ovu test v deň očakávanej ms tak by na teste mala byť len jedna čiarka nie?🤷🙈

noemikatka
27. apr 2022

@saska697 vždy tam budú dve ale nie rovnako silné prečo sa pýtaš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre