Ukáže test pozitivitu aj vtedy, keď žena nemá príznaky?

elinosar
26. mar 2021

Bude pozitivny tehotensky test iba vtedy ak su priznaky? Ak priznaky nie su, tak test pozitivitu neukaze? Nebavim sa o tehotenstve, ci je alebo nie, alebo bolo dokazane inak nez testom. Iba o pozitivite testu a priznakoch. Ci jedno s druhym suvisi. Vzhladom na Hcg tak ano. Ale ci existuju vynimky. Su mnohe co boli tehotne bez priznakov, ale ci im vtedy ukazal aj test.

pondelok01
26. mar 2021

@elinosar ukaze aj bez priznakov, ale ak su “priznaky” a test je negativny, tak to nie su priznaky.

petamich
26. mar 2021

@elinosar to ci vyjde test pozitivne nijako nesuvisi s priznakmi, test vyjde pozitivne, ked je HCG v moci dostatocne vysoke 🙂 priznaky sa spajaju so stupajucim HCG, ked uz je velmi vysoke ten hormonalny koktejl zvkne vyvolat nevolnosti, zvracanie atd. to ale vo vacsine priznakov az okolo 7-8tt a vtedy uz davno meska menstruacia a vacsina z nas "vie"
ak test vyjde negativne vo vacsine pripadov, to neboli priznaky tehotenstva ale jasne vynimky sa najdu vsade, negativny test a aj tak zena tehotna je ake to sa fakt bavime o "1%"

elinosar
autor
26. mar 2021

Hcg znamena tehotenstvo takze priznaky byt musia? Lebo test pozitivitu ukaze vzhladom na hcg. Len ci pri pozitivnom teste musia byt aj priznaky. Toto je hlavna otazka tejto diskusie. To znamena ze si test mozem urobit az ked pocitujem priznaky? Ak nepocitujem ziadne ani po vynechani ms tak test neukaze nic?

martinaju
26. mar 2021

@elinosar nemusis mat priznaky a test môže bť pozitívny teda môžeš byť tehotná aj bez príznakov

aknamorka22
26. mar 2021

Ja som nemala ziadne príznaky a mala som pozitívny test. Avšak testovala som až 3dni po meškaní. Uplne mierne príznaky začali až okolo 8tt a trvali dva týždne (ráno mi bolo kúsok nevoľno). Inak som ani nevedela, ze som v tom 🙂

petamich
26. mar 2021

@elinosar vynechanie menstruacie je predsa prvy a najcastejsi priznak tehotenstva, ked ti vynecha menstruacia mozes testovat a neskor ked uz je HCG velmi vysoke a k tomu dalsie hormony tak niektore z nas maju nevolnosti, vracanie atd. ale vynechana menstruacia je priznak cislo jeden

elinosar
autor
26. mar 2021

@aknamorka22
@martinaju dakujem za odpoved

habibim
26. mar 2021

@elinosar no ja som 3x.tehotna,momentalne už 36tt a nikdy som nemala žiadne príznaky.... Okrem toho, že mi káva prestala chutiť, aj to až okolo 10tt,kedy som už podľa testov vedela,ze som tehu, v druhom prípade som skôr ako test vedela podľa hcg, keďže bolo umelé oplodnenie.. Čiže ako ženy píšu, nemusíš mať vôbec žiadne príznaky, ani keď je test pozitívny alebo hcg prítomné...

dominikac321
26. mar 2021

@elinosar to nie je korona :D priznaky vobec byt nemusia

hettinka
26. mar 2021

@elinosar ja som mala jediný “príznak”, vynechanú menštruáciu. Spravila som test a boli //. Neviem, aké príznaky by som mala ešte mat. Žiadne iné príznaky, tie prišli až neskôr.
A mala som aj 2x pozitívny test a došla oneskorene menstruacia, z tehotenstva nič nebolo.

nika3136
26. mar 2021

@elinosar
Kolko mas rokov? Realne ma to zaujima.
Moje jedine dva priznaky boli vynechana menstruacia a zvacsujuce sa brucho od cca 5 mesiaca.
Pozitivny test mi vysiel hned v den predpokladanej MS, robila som si ho preto, lebo som bola zvedava a ocakavali sme to, nakolko sme dieta planovali

zanetakovacsova
26. mar 2021

Ja som už v 4.mesiaci úplne bez príznakov a ukázalo mi pozitívne 🙂

sunshine_18
26. mar 2021

Môžeš byť tehotná aj bez príznakov a test mat negatívny(úplne minimum žien) .
Môžeš byť tehotná s priznakmi a pozitívnym testom.
Môžeš byť tehotná bez príznakov s pozitívnym testom...
Rastúce hcg spôsobuje príznaky tehotenstva...
A pozitívny test môžeš mať aj bez príznakov...
A hlavne prvý príznak tehotenstva je meškajúca menštruácia 😉

lubi40
26. mar 2021

@elinosar test si mozes urobit kedykolvek. Najlogickejsie je to pri meskajucej menstruacii, cize normalne 1-5 dni po tom, co mala prist menstruacia. Vacsina zien vtedy priznaky nepocitujeM HcG je hormon, na ktory je ten test citlivy, cize test ukaze, ci je v tele pritomny hormon vo vacsom ako beznom mnozstve.

hanka555
26. mar 2021

@elinosar ja som si urobila test po tom ,co som si vsimla ze stale chodim cikat,nonstop..kamoska mi povedala ze ona to tak mala ked bola tehotna na zaciatku..tak som kupila test a bum 2 ciarky..4dni mi meskali..ale tehotenstvo mi vobec nenapadlo kedze vtedy sme to ani nejako neplanovali..
Tym chcem povedat to ze som vlastne ani ziadne priznaky nemala,ako vracanie atd..len som myslela ze som prechladnuta
Cize tehotna byt mozes aj bez priznakov

konikkon
26. mar 2021

@elinosar ja som nemala absolútne žiadne príznaky a test bol pozitívny.

any_soj
27. mar 2021

@elinosar áno jasné, mne vždy bez príznakov, až pár týždňov neskôr mi bolo trochu zle, inak žiadne naliate prsia ani nič také.

marianna_peskova
27. mar 2021

Jediný príznak v prípade môjho tehotenstva bol, že mi meškala menštruácia.

licc
28. mar 2021

Kolko mas rokov?
@elinosar

elinosar
autor
29. mar 2021

@licc 30

88matulka88
1. apr 2021

@elinosar a ako nakoniec si si urobila test? Bol pozitívny?

lilusbal
7. mar 2022

Ahojte baby chcem sa opýtať je možné otehotnieť aj 3 dní po menzese malý sme pohlavný styk bez ochrany .
Menštruácia mi začala 20.2- 25.2 mi skončil menzes. Ďalší menzes by som mala dostať 20.3. lenže som nafúknuta stále mala som aj výtok taky hustejši a troška lepkavy mikozu ani nič podobné nemám ďakujem za rady.

sense
7. mar 2022

@lilusbal áno ak si mala vtedy ovuláciu. Ale ak máš mať ms až 20.3 tak ovulácia bola teraz niekedy, keďže lutealna faza trvá 12-16dni

ailiba
7. mar 2022

@elinosar urcite ano, niektora zena ma a niektora nema priznaky a rozne silné...tehotna moze byt aj ked nema ziadne priznaky, dokonca moze mat aj normalnu ms. Preto niektore zeny zistia ze su tehotne az dost neskoro.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre