Ultrazvuk na 14 deň po ET a potvrdenie tehotenstva

gerdusha
15. aug 2011

Ahojte,

som 14. den po ET - po oplodnení v skúmavke a prenose embrya a lekar mi namiesto odobratia krvi na hcg urobil ultrazvuk a tvrdi, ze "tato bodecka" vyzera byt na babo. Robil niektorej z Vas lekar takto skoro ultrazvuk a da sa verit tomu, ze " ta bodecka" je fakt babo? Testy mi ukazuju zatial len slabe //.

leeena_4
15. aug 2011

@gerdusha Já viděla 3mm tečku na utz 18 den po IUI, taže ty 14 po ET můžeš taky opravdu vidět miminko 😉

gerdusha
autor
15. aug 2011

@leeena_4 ,

jeej, to fakt? tak nekecal?? 🙂

leeena_4
15. aug 2011

@gerdusha jojo, fakt! nekecal, je to začátek vývoje nového života 😉. Znova jsem na utz byla za dalších 18 dní a to mu už tlouklo srdíčko 😉

gerdusha
autor
15. aug 2011

@leeena_4
a NAAAHODOU...ale uplnou NAHODOU si nepamatas, akej intenzity si mala tehu testy....lebo ja ich mam dost slabunke...

leeena_4
15. aug 2011

@gerdusha já dělala 10 a to je úplně fuk 😉. HCG v krvi každé těhulky je hoodně individální, zvlášť na začátku. UTZ je rozhodně přesnější 😉

gerdusha
autor
15. aug 2011

@leeena_4 ,

ok, tak teda uz nebudem tolko stresovat...vdaka 🙂

a drzim aj tebe palce

leeena_4
15. aug 2011

@gerdusha hodně štěstí a děkuju 🙂

nemko
16. aug 2011

@gerdusha gratulujem !!! ja som sice mala OHSS a uz 4 den po ET mi povedali, ze som tehotna, ale tvoje testy su jasne pozitivne
ja som testovala velmi dlho, mam doma teda fakt riadnu zbierku a niekedy som mala // uplne silne a inokedy slabsie cize to nie je zaruka, ze dve palice co vyrazia oci su tehu 😀 je bodecka, mas // cize ziadny stres a tes sa !!! a hlavne si to straaaaaaaaasne uzivaj lebo je to nadherny pocit 😉

gerdusha
autor
16. aug 2011

@nemko ,

jeeej, tak toto sa fakt velmi dobre cita....velmi pekne dakujem, nemko....a aj tebe drzim palce

erikagunarova1111
4. sep 2014

hcg zkrvi je pozitivný je to iste baby ze som tehotna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre