Užila som Escapelle a bolia ma kríže

kaca39
16. jún 2015

Dobrý deň
Dňa 13.6 o pol noci som mala s priateľom prvý pohlavný styk o pol noci, mali sme kondóm a v 1/4 sexu sa pretrhol tak sme ďalej ani nepokračovali. Neystriekal sa do mňa. Nič netieklo ani tak nič ale niesom si istá či nemohla byť nejaká kvapka. Tak som do 16h užila tabletku po Escapelle. V ten deň ma začalo bolieť v pondbrušku a trvalo to až do 15.6. Dnes 16.6 ma začali boleť kríže. Neviem či tie bolesti sú spôsobené tabletkou po alebo možným tehotenstvom. Alebo možnou budúcou menštruáciou z tabletky.Cyklus mám nepravidelný niekedy mi mešká aj 2 mesiace. Môžem byť tehotná?

lyzzy
16. jún 2015

Nepravdepodobné....

eri28
16. jún 2015

@kaca39 podla mna nie.

kaca39
autor
16. jún 2015

dúfam v to a kedy si asi tak urobiť test?

lavinis
16. jún 2015

skor nie, vysoko nepravdepodobne

eri28
16. jún 2015

@kaca39 skoda vyhodenych penazi za test,

kaca39
autor
16. jún 2015

a kvoli čomu môže byť tá bolesť v krížoch?

lyzzy
16. jún 2015

@kaca39.... Čakaj...nebudeš tehotná,predpokladám že si mladá,telo sa s tými látkami musí vysporiadať....ale bacha na to....nebrať ju zakaždým.....z hľadiska hormónov je to hnus

kaca39
autor
16. jún 2015

som mladá mám 17, toto bola len núdza ...nebudem to preháňať ale mala som strach

lyzzy
16. jún 2015

@kaca39... No tak kľud.Nič sa nedeje....kríze ťa môžu bolieť kvôli ovulácii,prechádzajúcej mrche a kopec ďalších vecí...nestresuj

kaca39
autor
16. jún 2015

🙂) už som kludnejšia ďakujem vám 🙂

nicol999
17. jún 2015

@kaca39 nie nemozes nemas ako otehotnieť keď nebol.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre