Užívam Duphaston a mešká mi menzes. Som tehotná?

sorokacova
12. jún 2013

dobry den... pouzivam duphaston aby som dostavala pravidelne kramy .. minuly mesiace som nedostala prvi krat este sa mi nestalo aby som
meskala .. som si spravila test a visjel mi ze nesom tehotna ,, test som si spravil takoj jak mi dva tyzne meskaly ,,
spravil som si test prilis skoro??
mozem byt tehotna ??

simonkazga
12. jún 2013

Pokiaľ bol test negatívny po dvojtýždňovom meškaní, tehotenstvo je takmer vylúčené. Treba navštíviť gynekológa aby upravil liečbu, ktorá evidentne nezaberá.

katarina822
12. jún 2013

mozes byt tehotna ale treba navstivit gynekologa .

barcelona94901
12. jún 2013

aj mne vyšiel negatívny a potom som vyskušala digitálny test a ten bol pozitívny

piacere
12. jún 2013

Ak sa snažíte o bábo a duphaston máš nasadený kvôli tomu, aby si mala pravidelný cyklus, tak ho vysaď a zmeň svojho gynekológa 😉
Väčšina gynekológov totiž paušálne nasadzuje duphaston na cca 12-14-ty deň cyklu, čo spôsobí akurát to, že mrcha ti síce dôjde ako hodinky, ale cyklus je vďaka tomu anovulačný 😉 Možno do seba zbytočne laduješ hormóny....

daniela1978
14. jún 2013

ja som tiež užívala duphaston a otehotnela som 🙂

yuriko
14. jún 2013

Ja som tak zistila, že som tehotná. Vždy po Duphastone mi krámy spoľahlivo prišli a aj ak som nejakú pirulu vynechala omylom, tak som to dostala. Až raz krámy ani na tretí deň po Duphastone neprišli, tak už som vedela a bolo to tam. Babyboy on the way 😉

sssimi
14. jún 2013

Možno sa mýlim, ale nie je duphaston na zastavenie krvácania a udržanie tehotnosti? Aj keď aj to je dosť diskutabilné, keďže v letáku je napísané, že sa nemá užívať v tehotenstve 😀 . Každopádne si zabehni k doktorke keďže liečka evidentne nezaberá a zbytočne sa láduješ liekmi.

anjelik2509
14. jún 2013

moja sestra užívala duphaston kvôli upraveniu cyklu, ale tiež jej to meškalo a tehotná nebola...Lekár jej to vysadil na skúšku a cyklus sa jej upravil sám...Ja by som ti radila ísť lekárovi, ten už bude vedieť čo s tým, resp. s tebou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre