• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Užívanie HAK a antibiotík. Mohla priateľka otehotnieť?

23. apríla 2009 
Ahojte, chcem sa spýtať ked moja priatelka bere antikoncepciu Novynet a počas toho brala antibiotika sumamed, tak či tie antibiotiká znižujú účinok tabletiek a aká je pravdepodobnosť otehotnenia, ked som sa do nej spravil dakujem
16. apr 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hugo tak tu je odpoved od lekara
Antibiotika sumamed ovplyvnuju vstrebavanie viacerych liekov, ale vzajomny ucinok a jeho ovplyvnenie je individualne.

takze mozu a nemusia
16. apr 2009 o 20:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hm a ked sa to stalo cca 2.4 tak ako sa da tomu nejako zabranit alebo nieco ako to najskor a najlepsie zistit ze ako sme natom? ked teraz by mala nekedy dostat kramy
16. apr 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hugo nemas sa vobec coho bat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,vetsinou sa tieto dva druhy liekou vobec neovplivnuju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,je velmi malinke riziko otehotnenia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. apr 2009 o 20:23  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2018 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj no bodaj by si mala pravdu vsak jedny hovoria tak druhy tak..:(
16. apr 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hungo no organizmus je zvlasntna vec, kludne nic nemusiii byt no a ked celkom tak nech si urobi test s najvacsou citlivostou ked jej nedojdu kramy a uvidite.
ale otehotniet je malicky zazrak, tak ak brala aj antikoncepciu tak ta pravdepodobnost je podla mna malaaa :wink:
17. apr 2009 o 09:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hungo :slight_smile: :slight_smile: nerob paniku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: urcite ide len o plany poplach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 13:25  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2018 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a este jedna otazka v nedelu doslo špinenie a stredu prišlo tak strasne malo krvi a neska (sobota) to už prestáva a inokedy sa to tahalo až do pondelka a mala som to taketo podobne aj minulý mesiac a vyplavovala sa mi aj sliznica. moze to byt poriadku toto alebo vnecom moze byt chyba?
18. apr 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm v takom pripade odporucam navstivit dokiho :wink: lebo to mozebyt aj nejaky zapal :grinning: :grinning: tak sup sup k dokimu a hnet bude vsetko jasne a aj vy budete v klude :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. apr 2009 o 14:20  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2018 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO CO AKO STE DOPADLI??? :slight_smile:
23. apr 2009 o 14:59  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2018 (20. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok