Veľa príznakov tehotenstva

moni45
20. aug 2014

Dobry den, pred desiatimi dnami som mala pohlavny styk s tym, ze chalan mal kondom (mal by byt neporuseny), a urobil sa mimo (a urcite nic neuslo).

Mala som asi plodne dni - aj ked skor asi uz po

Avsak mam niekolko priznakov raneho tehotenstva,takze kym ma priatel neubezpecil ze zrejme nie je sanca, tak som si uz naozaj myslela ze som tehotna (mam 18,takze bohvieco by to nebolo).

Zvacsili sa mi prsia, brucho, mala som slabe krce v bruchu, silnu bolest v krizoch, 10.den po sexe som citila bolest v bruchu, co som myslela ze suvisi so zahniezdovanim, spinila som, biely hladky vytok, som veelmi unavena a bolia ma nohy, dnes mam aj slabsiu teplotu. Vela som cikala, svrbelo ma a bolelo pri cikani, tiez som mala svrbenie. (to s tym cikanim som mala uz styri dni potom - to je asi skoro na priznaky,nie?)

Je pravda ze teraz som mala celkom narocny cas pre organizmus - ten sex bol prvy a velmi bolestivy, potom som sla na chatu, kde bola zima a vlhko, potom festival, zas mokro a zima, spanie vo vlhkom stane. Myslite ze nejaky zapal/infekcia by mohla sposobit az tolkoto priznakov? Naozaj to velmi desivo sedi, test bol negativny, ale tak je to len 11.den takze to nie je iste. Mozem si uz vydychnut od toho "tehotenstva" alebo myslite ze tam nejaka sanca je?

nikasv29
20. aug 2014

@moni45 ja si myslím že na 99 % nie si tehotná 🙂

lulu6541
20. aug 2014

Ahoj chcem sa spýtať že aké sú najčastejšie príznaky tehotenstva. 🙂

vika35
20. aug 2014

skor to bude ten zapal ako tehotenstvo.

dush
20. aug 2014

😀 a co chces pocut?Mame sa pozriet do sklenej gule a povedat ti ci nie si tehotna? 😀 Ak chces skus si zopakovat test neskor..Mozes tu dostat 100 odpovedi,aj tak to nic neriesi..

moni45
autor
20. aug 2014

no napriklad by niekto mohol povedat ze na prvy tyzden je to vela priznakov a ze to nemoze byt tehotenstvo hned.
alebo by mi niekto mohol povedal ze aj keby tam bola povestna predejakulacna tekutina,tak kondom ju zadrzi
ale teda hlavne mi slo o tie priznaky, ci to tak moze byt ze kto chce najst,najde

sono2
20. aug 2014

Zápal ako vyšitý. Choď k doktorovi.

moni45
autor
20. aug 2014

uz na tom pracujem, dnes u obvodneho na moc, a zrejme aj gynekologovi. viem ze to riesit treba,ale chcela som sa poradit tu s vami o tejto moznosti. dakujem

denuss
20. aug 2014

podla mna mas zapal mocovych ciest, antibiotika to spravia....nestresuj sa zbytocne 😉

moni45
autor
20. aug 2014

a neviete ci zo zapalu mocovych ciest mozu byt aj tie bolesti alebo slabe krce v bruchu?

siska765
20. aug 2014

@moni45 ano mozu, raz v zivote som mala zapal mocovych ciest a bolelo ma aj podbrusko a teda poriadne,aj krce boli, zabrali mi az antibiotika

somjankad
20. aug 2014

@moni45 ano mozu byt bolesti v podbrusku -niekedy aj palenie pri moceni

denuss
20. aug 2014

ale ano..zazila som to viackrat, vzdy som mala bolesti v podbrusku, krizoch...aj to ,,spinenie" po moceni, to je pri silnom zapale, ked mas uz krv v moci..

moni45
autor
20. aug 2014

no fajn. ono ja mam rozne vytoky velmi casto, aj spinim mimo cyklu kedykolvek, aj som s tym bola u gyn. ale vravel ze to je v poriadku. no ale ked som bola v strese tak samozrejme som to vsetko pripisala tehotenstvu:D
a ved viem ze ziadna ochrana nie je 100%, ale neviem si technicky predstavit,ako by som v mojom pripade mohla otehotniet, tak snad. lebo teraz asi radsej uvitam akykolvek zapal ako babo:D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre