Veľmi slabá druhá čiarka na tehu teste po 6 minútach

katkasofi
5. apr 2012

Ahojte baby. Mrcha mešká 4 deň. Na tehu teste sa mi az po 6 minutach objavila veeeelmi slabá druhá čiarka. Myslíte že sa zadarilo??? Bolia ma prsia a nic viac. Ziadne bolesti ako pred mrchou. Este som brala tento mesiac antibiotika, nemoze ta druha ciarka suvisiet s nimi? Alebo s inymi liekmi? Díky za odpovede!

tinki
5. apr 2012

@katkasofi musíš len čakať. O týždeň si sprav test znova. Na sone aj tak vidno srdiečko až približne od 8.týždňa. držím palce. 😉

magic08
5. apr 2012

@katkasofi S ATB isto nie, iné lieky neviem či dokážu ovplyvniť výsledok tehu testu. Počkaj pár dni a testni znova. Ja mam ducha na tehu teste, tak uvidíme či z toho niečo bude. Držím palce

xenicka13
5. apr 2012

ja myslim ze si tehotna ciarka tam nebude len tak z nicoho nic

delideli
5. apr 2012

@katkasofi : vyskusaj testik za par dni znovu (osobne by som cakat az tyzden nevydrzala 🙂),,za take 2-3 dni by to mohlo byt jasnejsie..testuj urcite hned z prveho ranneho mocu a odporucam vysoko citlive testy, napr. mamatest10..zatial sa chovaj ako keby si bola tehu a opatruj sa 🙂
ATB falosnu pozitivitu na teste neurobia, bolestive prsia ako tehu priznak v zaciatkoch uplne stacia,takze drzim palceky 🙂

papulka2011
5. apr 2012

aj ja som mala druhú čiarku veľmi slabú, na druhý deň som test zopakovala a už bola silnejšia, k lekárovi máš čas ísť aj o 2 týždne, ja som šla hneď, no ešte nebolo nič vidno, kázal mi dojsť o týždeň a to som už bola v 6 tt a potom sa mi narodila nádherná dcérka! tak držím palce!

sunny15
5. apr 2012

@katkasofi určite vyskusaj mamatest10je to najcitlivejsi test na trhu...ten ti urcite ukaze pravdu...aky si mala teraz test?

katkasofi
autor
5. apr 2012

joj baby ste ma potesili. uz rok sa snazime🙂 brala som tri mesiace duphaston a teraz som mesiac bez a zeby??? Len na teste je napisane ze vysledok po 5 min neodcitavat, a mne sa prave duch zacal crtat po 5 min...Ja sa neviem dockat. mam nakupene dalsie testy, uz nech je rano a vyskusam 😉

katkasofi
autor
5. apr 2012

@sunny15 gravitest 10, nejaký švajčiarsky s citlivostou 10 🙂

katkasofi
autor
5. apr 2012

@papulka2011 az taku slabu ze ju nebolo poriadne vidiet? 😉

papulka2011
5. apr 2012

veľmi slabú, manžel ju poriadne ani nevidel, ale ja som ju videla! hneď ráno si urob ďalší a bude silnejšia, ranný moč je najpresnejší!

katkasofi
autor
5. apr 2012

@papulka2011 vyskusam, dam vediet🙂

luciaalex
5. apr 2012

moja druha slaba - ale veeelmi slaba, naozaj takmer neviditelna ciarka, ma dnes 6 a pol roka 🙂

petkave
5. apr 2012

@katkasofi Výrobcovia síce tvrdia, že po 2 minútach už môže byť výsledok testu skreslený a že test treba zahodiť a urobiť nový. Ale keby sa ti prihlásili všetky baby,ktoré to mali rovnako ako ty, a boli (sú) tehotné, tak by si tu mala určite kopu príspevkov - dovolím si tvrdiť aj na viacero strán. Drž sa a testni znovu. Prajem všetko dobré!

poleva
5. apr 2012

@katkasofi ja som si robila 1 test 2 dni pred meškajúcou a vyšla mi druhá slabulinká po 10 minútach,,,podľa mna si v tom 🙂) ak si chceš byť istá kúp si digi test clear blue,ak si nedočkavá,,,alebo ešte počkaj pár dní,urob si hned ráno 😉

petkave
5. apr 2012

@poleva @katkasofi jasné, hneď ráno je najlepšie. Mne MS meškala 3 dni - ráno bola slabá čiarka. Poobede som si robila iný test a čiarka nikde. A na ďalšie ráno na ďalšom teste už znova bola, trošku silnejšia.

delideli
5. apr 2012

@katkasofi : ja si tiez myslim,ze z nicoho sa ani dusik na teste neobjavi..ved asi netestujes prvykrat a tym padom vies ako vyzera biley test,kde nic tu nic..ani po 5 ani po 10 minuitach ani po 2 dnoch🙂takze tiez si myslim,ze je to na dobrej ceste 🙂

inka04
5. apr 2012

...podla mna si na 99% tehotna... ...aj ja som mala slabulinku ciarku, ktora sa objavila az neskor a bola som🙂

yashmin
5. apr 2012

tehotna 😀

krisstinaa
5. apr 2012

ja som si robila test este ked mi meskali len jeden den. druha ciarka bola taka extra slaba, ze sama som si nebola ista ci ju naozaj vidim, alebo si to len nahovaram. povedala som si ze o take tri dni skusim opat. samozrejme ze som nevydrzala a uz na druhy den som utekala na wc. a teda vtedy uz bola druha ciarka poriadne viditelna 🙂
tam je aj pisane v navode ze nie je dolezita intentiza farby toho pasika, ale uz to ze tam je, aj ked velmi slaba, znamena ze je test pozitivny 🙂 drzim palce

kika72
5. apr 2012

juuuuj, nebooooj! 😉 ja som mala až 3. test pozitívny a to som si robila asi týždeň po termíne menštruácie. Tiež to bola len taká slabučká čiaročka, závisí to od HCG - tehotenský hormón. Ak použiješ test veľmi skoro, hladina hormónu je veľmi nízka, preto len slabulinká čiaročka 😉 určite si tehotná 😉 držím prsty 😉

katkasofi
autor
5. apr 2012

juuuuj baby. tak to ste ma všetky velmi potesili. dakujem veeeelmi pekne. testnem rano s dvoma druhmi testu! a dam vediet🙂

katkasofi
autor
6. apr 2012

Baby takže je tam!!! Tmavšia ako včera plus dnes so spravila aj clearblue a tam je tieeeež!!!! 😀

stakat
6. apr 2012

@katkasofi Super, srdečne gratulujem a prajem ti pokojne tehotenstvo a veeela zdravicka obom . Ja som tyzden rozmýšľala, ako to povedať priatelovi 😀 , jednoducho som tomu nemohla uveriť. Po 14 rokoch spolužitia a podarilo sa to hneď na 1. šup. Na prvom teste som 2. čiarku vôbec nevidela, až keď som ho išla po 3-och dňoch vyhodiť, tak že ešte sa pre istotu pozriem a proti svetlu sa potvora ukázala /. Ostala som zaskočená tak som si neskôr urobila ešte 2 a potvrdilo sa.

katkasofi
autor
6. apr 2012

@stakat no super. moj mi nechce verit 🙂 lebo ze je ta ciarka slabaaaa, ale ja veriiim

papulka2011
6. apr 2012

gratulujem...

dadikadodik
6. apr 2012

Aj moj Šimonko bol takato slaba ciarocka , tiez som nic nevidela a po par minutach mi to nedalo, pozrela som sa a bola tam 😀 drzim palceky, a vsetko dobre prajem

katkasofi
autor
6. apr 2012

dakujjeeeem. baby a co priznaky? nastanu?zatial ma len prsia bolia ale zle mi nie je 😉 😉

stakat
6. apr 2012

@katkasofi Príznaky: je to tak dlho 😀 , že si ani nepamätám. Možno to, že som musela mať min. 2x do týždňa zemiakové placky, mala som "vetry" bez toho, aby som zjedla niečo, čo by ich spôsobovalo - tomu som sa najviac divila, prečo ich mám??? 😀 😅. Z vône akéhokoľvek čaju ma napínalo a jedlo som nemohla ani cítiť, nie to ešte vidieť. Inak pocit v prsiach som nemala žiadny. Len bežné meškanie menzesu.

katkasofi
autor
7. apr 2012

baby akurat som zacala krvacat...

erika71
7. apr 2012

Ahoj katkasofi ,čítala som tvoje posledné riadky. Je ti dobre ? Nebolí Ťa podbrušie ? Veľmi Ti držím palce a dávaj na seba pozor. Samozrejme choď k lekárovi ako rýchlo sa dá, lebo ja som začala krvácať na konci tretieho týždňa a potom sa to opakovalo na konci 8 týždňa, veľmi ma bolelo podbrušie. Dostala som injekciu ,aby mi prestalo to krvácanie a chceli ma hospitalizovať. . Išla som domov na vlastnú zodpovednosť ,lebo som mala doma už 5 ročného syna. Dúfam,že ty si v poriadku!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre