• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VIA-MED Diagnostic Baby Test Strip. Je spoľahlivý?

6. februára 2014 
mate s tymto testom skusenosti?Je podla Vas spolahlivy?Od nedele mi meska menzes uz mi na 5 testoch ukazal // aj ked slabsie.Dnes som si robila rapi Preg a ten mi cely zozltol - asi bol vadny alebo sa premocil, ale postupovala som presne podla navodu.Aky je podla Vas uplne naj test?
4. dec 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petri, tento test nepoznam, ale ked si raz tehu, tak ti to ukaze aj ten najlacnejsi test aky existuje. Ja som si kupovala test v DMku, uplne obycajny a ked som bola tehotna, ukazal dve ciarky, uplne tmavo fialove. :dizzy_face: Takze ak ti mozem poradit, pockaj, dva dni, kym sa ti zvysi hladina tehot. hormonu a kup si hocaky test. Ciraky by uz mali byt tmavsie. Ak neveris tomut via - medu co si mala, skus nejaky iny. Myslim, ze vsetky su spolahlive a ukazu co treba, ak to tam je :wink: . Drzkam palce, aby tam boli obe ciarocky a poriadne tmave. Daj vediet.
4. dec 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vilocka dakujem , zajtra skusim dalsiu znacku :grinning:
4. dec 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,chcela by som obnovit tuto otazkocku..mate niektora skusenost s tymto testom?ze ukazoval a neboli ste tehotne alebo boli?velmi pekne dakujem!!
26. jan 2014 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta ta znacka je az natolko citliva, ze sesternici ukazala // krasne, jasne viditelne...este v ten den kupila iny druh testu, vlastne dva, jeden vyskusala este v ten den, dalsi rano a nic...negativne.... ms dorazila...nakolko sa o babatko snazili, bolo to dost dobre sklamanie....
6. feb 2014 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok