Vidíte druhú čiarku, či nie?

ona12
21. mar 2019

Ahojte baby, znovu nový mesiac a znovu začína moje šialenstvo ohľadne tehot.testov
Chcem sa prestať testovať ale to proste nejde 😞
Vidíte tam niečo aj keď je ešte skoro 10dpo

ona12
autor
21. mar 2019
beky1813
21. mar 2019

Takto skodis sama sebe.

monro
21. mar 2019

ja vidim len testovaciu ciarku. Testuj az ked meska menzes.

klarissa25
21. mar 2019

Nevidim nic...

ona12
autor
21. mar 2019

Ja viem... Ale asi si to iba domyslam a už mi s toho každý mesiac šibe :(

veronikaszabova
21. mar 2019

@ona12 naco sa takto trapis???

karmela
21. mar 2019

@ona12 mrzí má to no na negatíve zvykne vidieť aj kanalik druhej čiarky.😔 chápem ťa prešla som si tým šialeným testovaním tiež.Skus testik ešte o 2dni nechcem dávať zbytočne nádeje.Nieco sa mi veľmi veľmi slsbunke vidí na originál fotke ale veľmi sa toho nedrž

ona12
autor
21. mar 2019

Minulý mesiac som mala dve čiarky a nebola som :( myslela som ze som potratila znovu ale iba chybný test

veronikaszabova
21. mar 2019

@ona12 ked si tak pozeram kvoje temy... poradim ti jednu vec - nesleduj sa tak, nesleduj ovulaciu, miluj sa s muzom z lasky, nie kvoli plodeniu.
Tymto si len skodis

kikaaa444
21. mar 2019

Ja nechápem načo ten test dávate ešte aj do negatívnu .. keď tam ta čiarka neni tak tam neni a nepomôže jej ani negatív filter . Veď nechajte to plynúť spravte si test až keď Vám mešká MS a nerobte to na silu . Chapem vás že po tom túžite ale takto budete vecne vystresované a neotehotnetie nikdy . Veď do termínu MS ber tak že ju proste dostaneš aa potom keď sa možno nedostaví tak budeš prijemne prekvapená . Takto ste mesiac čo mesiac sklamane . Ja som si nikdy nekontrolovala bazalnu teplotu ani ovulacne testy ani nič a otehotnela som hneď na prvý krát . Prečo,? Lebo som s mužom spala vtedy keď som mala chuť nie “ podľa rozvrhu “ . Držím Vám palce a skúste to nechať na nahodu 🍀🙏🏼

lucka12399
21. mar 2019

@ona12 neni tam nic ..

lulu19961
21. mar 2019

@ona12 7 mesiacov som sa pozorovala a testovala, peniaze šli stále preč a testy boli stále negatívne az som si povedala že dosť že končím so sledovanim a dnes takto 😊 prestaň sa sledovať a ono to príde samo. 😊

dopolbokaodrata
21. mar 2019

@ona12 myslím že ti začína z toho preskakovať, trochu uber lebo toto nebude dobre.

ona12
autor
21. mar 2019

Máte pravdu :(

kika025
21. mar 2019

@ona12 niesi v tom sama😕.takych ako ty je nás tu kvantum ktoré čakáme mesiac čo mesiac že sa stane zázrak 👶 a ja nám všetkým držím palceky aby to sa to konečne podarilo.

laskamojajeidna
23. mar 2019

@ona12 viem o čom hovoríš ja som prežívala to isté. Malý sa narodill až po 3,5roku po svadbe. Keď som už bola zúfalá našla som si prácu no potom ju nechala lebo neplatili ako mali a našla som si inú a otehotnela som. Takže podpis prác. Zmluvy sa nekonal...,ale zato tá radosť stála ,keď som zistila,že čakáme bábätko😂 a fungovali sme celý čas bez ochrany

ovkaja
17. feb 2020

Mne sa zadarilo,keď som dala výpoveď...ale uplne ťa chápem,dovtedy každý mesiac sklamanie,ku koncu až plač... Až raz,keď mi manžel odchádzal do zahraničia,mala som ísť za ním robiť, už som sa s tým zmierila, no pomodlili som sa... A 1.den,čo som bola nezamestnaná som si urobila test a pozitívny... odradosti som skákala.Pride to,keď sa s tým zmieris,že to nemusí byť hneď...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre