Vidíte ju //?
Vidim, ale zopakovat (a robit test) treba ked zacne meskat MS, aby si nerobit zbytocne nadeje. Ale chapem ta, ze chces vediet hned, ale je to ozaj zbytocne 🙂
Tak nieco sa tam črtá, ale kym nie je cas menstruacie, nic to neznamena, pockaj, ci bude meskat a az potom rob
Viem viem,ale poznáme sa 😊... A nikdy nemam PMS a terás má pobolkava bruško a prsia...
Zienky co na to prosim hovorite?
21.1. Som mala menstruaciu na teste cca 19.1 som mala ducha bola som prvy mesiac po vybrati levosertu menstruacia prisla oneskorene 21.2 strasne bolestiva silna s obrovskou “zrazeninou” krvi.. myslim ze mohlo ist o neuchytenie oplodneneho vajicka no niesom si ista... poslednu menstriaciu som mala teda 21.2 ovulacia mi vychadzala na 7.3.. od 6 do 9.3 som mala vytok intenzivny jemne sfarbeny do hneda a priam povabne prijemne vonavy aj cez oblecenie... drahy sa domna spravil 7 a 8.3 a dnesny test vyzeral takto... co si to tom myslite?? Mohla by som sa uz tesit??
@noatak ja tam vidim dve 🙂 myslim ze sa mozes tesit .. urob si za par dni a budu silnejsie ..





Nič tam nevidím