Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Vidíte tam ducha?

lenkag_makeup
26. apr 2019

Ja už neviem, čo tam vidím. Raz nenápadnú čiarku, potom zasa nič. Poraďte…

mimka11111
26. apr 2019

@lenkag_makeup áno,kanalik

nina19833
26. apr 2019

@lenkag_makeup no ja si myslím, že skôr si to len vsugeruješ, že chceš aby tam bola, ale skutočnosti to je len tieň, ak by si bola tehotná, bude tam oveľa zreteľnejšia čiarka 🙂 nezúfaj, podarí sa, držím palce 🙂

diaalex
26. apr 2019

@lenkag_makeup podľa mňa kanálik :(

lenkag_makeup
autor
26. apr 2019

😒

lenkag_makeup
autor
26. apr 2019

A tu asi tiež nič, však?

katkaba1
26. apr 2019

@lenkag_makeup Ja na druhom teste niečo vidím 🙂

lucka12399
26. apr 2019

@lenkag_makeup ja nevidim nic, mozno uplne slabucku.. keby si bola v tom myslim ze by ukazal ... ale skus za par dni este jeden pre istotu ..

simbatko
26. apr 2019

@lenkag_makeup Tiež vidim na druhej foto druhu//..Skús zajtra-pozajtra spravit👍😌

misela103
26. apr 2019

Clearblue ti ukaze az neskor z ci si alebo niesi tehotna... Ale na tom druhom teste nieco vidiet urcite... Skus znova o 2 ci 3 dni ranajsi moc a to uz budes na 100% vedieť výsledok 😉 držím palce😊

lenkag_makeup
autor
26. apr 2019

Už pár dní ma dosť bolí, resp. tlačí v podbrušku a včera večer som mala slabučký ružovkastý výtok. Dnes ma v tom podbrušku bolí zasa inak, akoby pálenie, nie tlačenie. Ku gyn. sa dostanem najskôr v utorok. Nervyyy.

hennyinnsbruck
26. apr 2019

@lenkag_makeup zamna oba negativne

misela103
26. apr 2019

@lenkag_makeup a kolko ti meska menzes?

lenkag_makeup
autor
26. apr 2019

@misela103 MS mešká asi 2 týždne, ale ťažko sa mi to teraz určuje, keďže posledný polrok bol trocha rozhádzaný. Lenže medzičasom, asi takých 5 dní, čo meškala, som mala niečo ako slabšiu MS, čo som si myslela, že by mohlo byť uhniezďovanie. Bolo to krvácanie, no bez výstelky maternice.

misela103
26. apr 2019

@lenkag_makeup nuz v kazdom pripade ti test o par dni isto ukáže 😉

lenkag_makeup
autor
26. apr 2019

@misela103 Mne sa to zdá už dlho, už by mal poriadne ukázať. Ja sa jednoducho cítim byť v tom. Dokonca mám pocit, že som cítila, keď sa to stalo - na druhý deň som sa cítila byť nejaká krajšia, normálne keď som sa v ten deň videla v zrkadle, sama som si povedala, že vyzerám nejako pekne. A teraz mi pred tromi dňami staršia kolegyňa v práci hovorí: “Máš nejaké iné oči, ty si určite tehotná!”
Neskutočne ma to rozhodilo. Padajú mi veci z rúk 😂

misel0806
26. apr 2019

@lenkag_makeup na tom prvom clearblue ,,je tuším duch ale ozaj slabí,,,12 dní ti mešká?? Neviem mne meškal 9 dní a už boli riadne čiarky,,,každopádne sa o 2-3 dni otestuj znovu ,držím palce

misela103
26. apr 2019

@lenkag_makeup test nemusi ukazat hned.... Ver mi... Hoci ja som otehotnela umelo a test mi ukazal ducha skoro som odpadla a testovala som kazdy den a ked som videla ako // silneju nemohla som tomu uverit. Takze viem aky to je pocit ale radim ti najprv sa presvec o tom na 100% az potom sa raduj

diaalex
26. apr 2019

@lenkag_makeup podľa mna po 12 dnovom meškaní by si už mala mat koľajnice 😊 a kezde si posledné mesiace mala MS všelijako rozhádzané, tak sa ťažšie dá otehotnieť, na to by si mala mat stabilnú ovuláciu. Podľa mna počkaj na vyšetrenie či to nie je iné niečo ako tehotenstvo.

via88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jenny04
27. apr 2019

Mne napriklad pri prvom synovi testy neukazali 3 nic,v case menstruacie som spinila tri mesiace aj so slabsim krvacanim a ked som prisla k Dr bola som uz v 3mesiaci.Pri druhom synovi som mala aj to spinenie pri zahniezdovani a krvacanie az do 3mesiaca ale test mi ukazal dve ciarky a tie silneli.Raz som nebola tehu a 2testy mi ukazali slabe ciarky takze podla mna bud pockaj este a neskor si urob este test aby si sa privelmi netesila

adrianka7d
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misela103
30. apr 2019

@lenkag_makeup tak ako robila si si este test?

lenkag_makeup
autor
1. máj 2019

@misela103 ďakujem, že sa pýtaš. Popravde, už som si žiadny test nerobila. Veľmi ma lákalo nakúpiť ďalšie, ale rozhodla som sa počkať so gyn. prehliadky. Takže ešte týždeň.

lenkag_makeup
autor
1. máj 2019

Inak, podbruško mám dosť pevné a akoby trocha nafúknuté, cítim v ňom tlak, no už o niečo slabší a občas ma pichá ľavý vaječník. Pridalo sa občasné pichanie v ľavom prsníku. A včera večer som zaspala a prebudila sa o druhej v noci s opuchnutou tvárou a očami, akoby som pol dňa preplakala… (Hovorím si, že som paranoidná, nikdy v živote som sa takto nekontrolovala 😂😂)

misela103
1. máj 2019

@lenkag_makeup aha no tak daj vedieť a nesleduj sa tolko lebo z toho zmagoris... To je dobre mienena rada😉

macko1007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
macko1007
15. máj 2019

@lenkag_makeup ahoj myslis ze to je kanalik?som 8dpo a ms ma prist za 4dni ...digit ukazuje -

misela103
15. máj 2019

@lenkag_makeup tak ako?

diaalex
15. máj 2019

@macko1007 podľa tohto tam niečo je 🙂

macko1007
15. máj 2019

@diaalex aj mne sa zda...digitalny ukazuje - ale ja tam nieco vidim..nikdy mi takto neukazal ziadny test a ani na negative a tu to je vidno aspom si myslim..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli