Vynechaná menštruácia. Môžem byť tehotná?

lusinka001
12. aug 2013

Ahojte žienky, rada by som sa vás opýtala na názor. Posledný deň menštruácie som mala 29.6. Bola som aj u gynekológa a povedal, že sliznica je zvýšená, teda buď pripravená na materstvo alebo na menštruáciu. Pichol mi vyvolávačku, som 4 dni po nej a zatiaľ mi nič neprišlo. Doteraz som mala vždy pravidelnú menštruáciu. Bolí ma v podbrušku akoby mi mali prísť, ale je to také zvláštne pichne ma do vaječníkov sem tam, nieje to sústavná bolesť. Niekedy ma pichá častejšie, inokedy menej. A prsia ma tiež bolia inak, nazvala by som to, že tak zospodu, tiež ma do nich akokeby pichá. Aj zvýšenú teplotu som mala. Ale ranné nevoľnosti a biely výtok to zatiaľ nie. A testy vyšli negatívne. Čo si myslíte? 🙂

reniperbete
12. aug 2013

Musis pockat aspon tyzden a potom skus znova tehotensky test-pekny dnik 😉

zuzinka1989
12. aug 2013

pockat a znova otestovat...ak aj potom bude negativny a ms nikde, tak jedine zbehnut znova k doktorovi...

rencika8
12. aug 2013

Ale môžeš byť tehotná ja som mala presne take problemy a test negatívny a som trhu🙂daj vedieť ako na tom budeš🙂

lusinka001
autor
13. aug 2013

ok, dám vedieť 🙂 Tak už mi zostáva len čakať a uvidím ako sa to vyvinie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre